Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet az eselye a...

Mekkora lehet az eselye a vetelesnek ha egy ideig szedek progrezsteront, majd hirtelen abbahagyom?

Figyelt kérdés
Ez akar eloidezhet vetelest? Vagy ennnek kicsi az eselye?
2016. márc. 11. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha valóban progeszteron hormon hiánya áll fent,akkor lehet rá esély,szerintem.Miért kell szedned?Hány hetes terhes vagy?
2016. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha meg akarod szakítani a terhességet, akkor hajrá. Ha nagy mennyiségről hirtelen lecsökkented, szinte száz, hogy elvetélsz. Nagyon lassan kell csökkenteni az adagot, olyan 3 nap minimum kell a csökkentések között.
2016. márc. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha bizonyított a hiány és nem csak "úgy" felírta neked a dokid előző vetélés miatt, akkor fokozatosan kell elhagyni. nekem csak úgy volt felírva, előtte kiderült, hogy jó a progim, 12. betöltött héten kidobtam a maradékot.:)
2016. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Meg csak 6+1 vagyok!

Az a problemam, h ha mar csak ra gondolok, h be kell vennem Mg-t vagy vitamint vagy progreszteron tablettat elkap a hanyinger es nagyon nehez visszatartani... Szoval ha netalantan kihanyom, nem szivodik fel, elvetelhetek?? Enni se tudok, csak a letminimalt viszem be...

Elso terhesegemnel elveteltem 7+4en ezert kaptam a hormont!


Most egy kicsit OFFolom magam:

Tehat, azt irod, hogy a nem kivant terhesseget hirtelen progreszteron megvonassal tutira meg lehet szakitani?

2016. márc. 12. 08:18
 6/15 A kérdező kommentje:
#4-es! Csak ugy irta fel a doki! :) akkor lehet nem lesz gond, csak kene kernem egy labort h megnezzek a progiszintem?
2016. márc. 12. 08:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hányingerem volt a duphastontól de a 13 hétig én is szedtem! Az egyik szemet 11 felé tudtam megenni valami kajával rögtön a másik szemet este 11 körül lefekvéskor. Inkább próbáld meg bevenni nehogy baj legyen! Szép fokozatosan hagytam el a 13. Héten. Én egy korábbi vetélés miatt kaptam megelőzésre.
2016. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keresd fel a nődokidat. Addig pedig szedjed. A progeszteront lehet hüvelyi úton és injekció formájában is pótolni, ha tényleg nem tudod szájon át alkalmazni.
2016. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100% hogy így vetélést okoz.Sajnos tudom.Idióta dokim idő előtt és azonnal abbahagyatta velem.2 napra rá elvetéltem. :( :( :(
2016. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most szamolom, hogy ha a kiiert mennyisegben veszem be, akkor a 10. heten fog elfogyni es azt mondta csak a 12diken mennjek vissza... Na most akkor mit csinaljak?! :(
2016. márc. 12. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!