Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora lehet az eselye a...

Mekkora lehet az eselye a vetelesnek ha egy ideig szedek progrezsteront, majd hirtelen abbahagyom?

Figyelt kérdés
Ez akar eloidezhet vetelest? Vagy ennnek kicsi az eselye?
2016. márc. 11. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Menj vissza előbb és kérj még receptet.
2016. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Húgom 5-6 hetes volt mikor kórházba került maszatolással,ott 3*1 duphastont kapott,itthon az orvos az sztk rendelésen,azt mondta,ha már kiváltotta,akkor szedje be,de csak 2*1-et,aztán olyan 8 hetes körül volt mikor abbahagyta,szerencsére nem volt probléma,most 19 hetes.

Én 9 hetesen kaptam progeszteron kapszulát először 2*1,majd 1*1-et szedtem,elfogyott a 12. héten.1 hét múlva maszatoltam minimálisan,bent tartottak azért a kórházban pár napot,ott én is kaptam 3*1 Duphastont,majd hazaengedtek csütörtökön.Tegnap elmentem az sztk-ba,ott azt mondta az orvos,hogy 12 hét után nem adnak progeszeront,mert bajt okozhat a babánál,ne szedjem tovább. Most akkor az ember kire hallgasson? Nem szedem és én is bízom benne,hogy nem lesz gond.

14 hetes km

2016. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utoolsó! Nyugodj meg, a méhlepény a 12 és 14. hét között veszi át a szerepet, nem pont a 12. héttől törvényszerűen. Valszeg jogosan kaptad a gyógyszert, és ne aggódj, nem lesz baja a babának :)
2016. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12-es válaszolónak.

Nem okozhat gondot a 12. hét után sem. Benne van a leírásában is (én nem Duphasont, hanem Progesterone Exeltis nevűt szedtem. A barnázás nálam két héten belül múlt el. Mellette szigorúan feküdtem.

Az orvosok véleménye erősen megoszlik a progeszteron szedéséről a 12. hét után. Nálam segített.

2016. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12-es vagyok.Köszönöm a válaszaitokat én is! :) Már 3. napja nem szedem,eddig minden rendben. :) A kérdezőnek én is azt javaslom,hogy írass még ki gyógyszert a 12.hétig szedd,habár tesómnál nem volt gond szerencsére,de elképzelhető,hogy nála nem a progeszteronnal volt gond.
2016. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!