Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány hetes terhesen kezdtet...

Ti hány hetes terhesen kezdtetek el vásárolni, mikor rendeztétek be a babaszobát, mikorra volt meg minden?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a babaszoba kb 36. hetre keszult el (elotte le sem volt burkolva ugyhogy emiatt kicsit meg csusztunk) minden mast a 30. hetig beszereztem.
2016. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tervezem, hogy a 30. hétig meglesz minden, aztán még pár apróság, ha valami kimaradt. Most 23 hetes vagyok, de még csak pár dolog van meg. (Bár a rokonoknak ez sem tetszik, hogy ilyen hamar....)
2016. márc. 12. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
a rokonok majd elmennek es megveszik helyetted ha ne adj Isten 30. hettol befektetnek valami miatt es nem tudod megvenni, vagy ha csak szimplan nem ered mar magad ugy hogy zsakszamra cipeld haza a babaholmikat? nem hiszem:) en nem hogy mindent megvettem a 30. hetig, de ki is mostam hogy 35 hetesen nagy hassal mar ne ezzel kelljen foglalkoznom
2016. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindent apránként vettünk meg. De már az első hónapokban vásárolgattam (olyan ruhákat amiket "nem lehet otthagyni ennyiért") :) Mi is kész voltunk a szobával teljes felszereltséggel a 36. hétre (de lehet hogy egy kicsit előbb :))
2016. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most vagyok 19 hetes, és a babaholmik már megvannak. Áprilisban akarom megvenni a babakocsit is. Kiságy is megvan már. Május végéig tervezek mindent beszerezni.

Babaszoba külön nem lesz, egyelőre a mi szobánkban lesz. De a többi szoba is rendben van a házban, így ha mégis külön szobát igényelne a pici, akkor a vendégszobából 1 hét alatt babaszoba lehet.

2016. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

30 hetesen kitapétáztam a babaszobát (imádok tapétázni), rá 1 hétre a férjem összeszerelte a bútorokat. 31.héten lett így kész a szoba.


A többi apróságot már a 12.héttől gyűjtögettük,de a 25.hét után mentünk rá a fiú cuccokra:)

2016. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24. hét után kezdtünk vásárolni. Úgy voltam vele, ha történik valami, ne kelljen nézegetnem a babacuccokat. Tudom, szülés közben is történhet, de azért az utolsó utáni pillanatra se lehet hagyni.
2016. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és mindenkinek gratulálok a babához! :-)
2016. márc. 12. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi meg vártuk a 20. heti ultrahangot, mert akkor mondták meg hogy fiú :) azóta folyamatosan vásárolok, mar a 3-6 hónapos ruhák is lassan megvannak teljesen. Kisagy van a nagytesorol, babakocsit április-május környékén tervezem megvenni. Mosni-vasalni szerintem 30 hetesen mar megcsinálom, hogy oda férjek a vasalohoz kényelmesen :D ja, es a szoba kb 2 hét múlva lesz festve :)

Most vagy a 27. hétben :)

2016. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok még csak néhány apróságot vettünk, viszont pont ma rendeltük meg a babakocsit mert nagyon jó árban volt. :)
2016. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!