Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ures petezsak Az orvos szerint...

Jm-uk kérdése:

Ures petezsak Az orvos szerint 6 hetes vagyok. Az uh nem mutatott mast, csak egy 12mm petezsakot, ami ures. Lehet ebbol baba?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint korai megallapitani, egy het mulva ujabb uh. Az utolso menzim jan 25en volt, de nagyon rendszertelen. Az egy het egy orokkevalosagnak tunik:- (

2016. márc. 13. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sajnos én se tudok okosabbat mondani mint a doki de szurkolok neked h össze jöjön a baba
2016. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi. Hasonlo esetek vkinel?
2016. márc. 13. 11:30
 3/18 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, első UH naptár szerint 6hét 3 naposan 13mm petezsák. Én annyira nem estem kétségbe, mert ovuteszteltem és biztos voltam benne, hogy nem akkor volt ovum, mikor kellett volna, hogy legyen. Két héttel később kellett visszamennem, akkor az UH szerinti méret 6hét 4 nap volt, akkor mát látott embriót is és szívhang is volt. Kb. 3 héttel később fogant, mint a naptár szerint kellett volna. Tesztem is amúgy csak a "ma kéne megjönnie" naptól számítva 10. napon volt, de halvány.


Szóval nyugi, simán lehet baba :)


Én UH szerint most vagyok 12+1 napos :)

2016. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Koszi neked is. A peteeres nalam kozepidoben volt, neztem. Ezert aggodom. Vegyes tortenetek vannak, de ugy erzem, ez a varakozas orulet...

Minden jot neked:-).

2016. márc. 13. 12:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt, engem 2 het mulvara hivtak vissza, addigra beindult a veteles sajnos... Ha kozepidobe fogant sajnos keves az esely... Mar 7 hetesnek kene lenned...
2016. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet belőle baba. Nem tudni, mikor volt a fogantatás. Jövő héten már okosabbak lesztek.
2016. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy volt később is egy kósza peteérésed, bármi lehet. ne éld bele magad, de még ne is keseredj el :)
2016. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Drukkolok.Ìrj ha lesz valami.
2016. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Sajnos nem vagyok nyugodt:-(. Ahogy olvasom mindenhol 50:50 az esely. mara elmult a mell erzekenysegem is...
2016. márc. 14. 13:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! 6+3 voptam uh-n. Csak petezsák látszott,25-26 napos ciklusokkal 2 nappal későbbi együttléttel(24.re jelezte a naptár de csak 26.-n voltunk együtt). Nekem 2 het múlva kellett vissza menni,8+2-n volt baba és szívhang is. Sztk-s rendelésen voltam,szerintem nem a legjobb volt a gép :) Amúgy mikor 6hetesen voltam én mintha valami maszatot láttam volna a petezsákban de doki a papírra csak a petezsákot írta,azt mondta túl pici a baba ahhoz,hogy lássuk. Nagyon drukkolok nektek,ne kenődj el mert 6 hetesen sokaknál van csak petezsák!
2016. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!