Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van az IR terhesség...

Hogy van az IR terhesség alatt? Lehet emiatt vetéltem el?

Figyelt kérdés
PCO-s vagyok, emiatt kerülöm a kenyeret, szénhidrátot és jobb esetben az édességeket, tejet. a terhesség alatt viszont nem birtam ki, csak a kenyér ment le a torkomon. Sajnos 7. héten elment a baba, honnan lehet tudni hogy emiatt esetleg? miket lehet akkor enni baba alatt?

2016. márc. 13. 12:50
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A pcos nem ez. Valami nagy butaságot mondtak neked.
2016. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
A kérdező nem jól tudja! Nekem magas a prolaktinom és nincs Pcos, van rendszeres ciklusok ultrahanggal, hormonvizsgálattal igazoltan.
2016. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Titeket kezelnek PCO-s klinikán? mert egem igen :) nah ez a különbség....
2016. márc. 15. 21:20
 34/36 A kérdező kommentje:

gondolom ez elég összetett, attol h valakinek nem jól müködik a szive, még nem biztos hogy szivinfaktusban fog meghalni....

nálam ettől alakult ki a PCO, hogy magas a prolaktinom... hormonprbléma miatt, nem minden ember egyforma, nem mindneki hajlamos PCO-ra, ennyi

2016. márc. 15. 21:25
 35/36 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a cukrod se jó, mert 120 percnél vissza kellett volna menni az éhhomi értékre. Nekem szarabb értékeim vannak, szerencsére két gyerekem lett így. Lehet elmennék más dokihoz is. Mens mentis rendelők erre vannak specializálódva.
2016. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az ország egyetlen valóban szaktekintély helyén kezelnek 5,5 éve. Szinte mindent tudok a pcosről. Amit neked mondtak hülyeség.
2016. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!