Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy nem "örülök" folyama...

Baj, hogy nem "örülök" folyamatosan a terhességemnek?

Figyelt kérdés
Persze boldog vagyok, sokat vártunk rá, de napközben nem érzem úgy, mint aki a föld felett jár, nem ezek életem legboldogabb napjai, és valahogy igazából gondolni sincs kedvem rá annyit. Még csak hat hetes vagyok. Tényleg boldog vagyok, de nem érzem úgy, hogy megváltozott az életem meg ilyesmik.
2010. ápr. 2. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,majd fogod!! Ha már nagyobb lesz a hasad,meg majd ha mozogni kezd.Most csak vigyázz magadra.Ne igyál,ne dohányozz,mert az első 3 hónapban alakul babból babává.
2010. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél egyforma erővel jön a felhők felett lebegés és nem is mindig van jelen. Ez természetes :) Ne aggódj, végig lesznek olyan pillanatok amikor sírnál az örömtől (uh-k, mocorgások, babás reklámok, filmek) és lesz amikor épp eszedbe se jut valami miatt amivel épp foglalatoskodsz.

Szép babavárást és minden jót!

23 hetes kismama

2010. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A napokban goldolkodtam el azon, hogy képes leszek e jó anyukája lenni a születendő kisfiamnak. Valahogy eddig úgy elvoltam, dolgoztam, nőtt a pocak mocorgott a kicsi egy picit azt érzem, hogy nem is fogatam fel mindent, ami velem történik. Ahogy bemegyek a gyerekszobába már várom, hogy végre ne üres legyen, de nem "ugálok" örömömben. Viszont ha néhány órát nem mozog a baba, nagyon pánikolok, már keltegetem a pocakomban... Pedig napok vannak hátra és megszületik... Szeretem és vágyom rá, de valahogy odabenn, és nem látványosan. 39 h km
2010. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, en az elso 6 honapot vegigdepiztem (hormonok), izgatotta csak kb az utolso 1-2 het tett, de en soha nem csattantam ki a boldogsagtol annak ellenere, hogy vartuk es terveztuk a babat. Aztan megszuletett a picim es nem tudok vele betelni. Mindenki mashogy eli meg a terhesseget, ne legyen buntudatod!
2010. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én is ugyanígy voltam az elején. csak sajnos mostanra már rá kellett jönnöm, hogy felelőtlen döntés volt a baba, de imádom és várom, csak néha teljesen kétségbeesek, hogy mi lesz, hogy lesz velünk.... :S

17+6 hetes km

2010. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia.az elején én is így voltam.de aztán mikor elkezdett nőni a pocim,és mozogni kezdett a babám,onnantól kezdve nincsenek ilyen gondolataim.


33+2 hetes km

2010. ápr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, én is hasonlóképpen voltam az első trimeszterben mindkét terhességemnél, de minden megváltozott, amikor a 12 hetes ultrahangon már egy igazi emberke látszódott, pláne akkor, amikor elkezdett mozogni pár hét múlva :)
2010. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!