Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen elkezdtem hízni, mit...

Hirtelen elkezdtem hízni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok.A 16.hétig feljött 2kg.Azóta feljött két hét alatt 5kg!!!!!

Nem értem miért,hiszen nem zabálok,úgy eszem mint eddig.Nem nassolok nem vagyok kívánós sem.Az eddigi ruháimst hordom kismamafarmert régóta mivel erősen puffadok elejétől szinte.

Viszont elèggé vizesedek és általában hetente/kéthetente van csak székletem.Akkor sem rendesen.Természetesen mondtam orvosnak és védőnőnek és mindenki csak azt mondja egyek szilvát,korpát stb.Szóval felsorolták az összes házi praktikát de már minden létezőt kipróbáltam és semmi hatása.Nagyon szenvedek.A hasam mint egy hordó kb.Fáj is.Lehet köze ennek is ahhoz hogy többet mutat a mérleg?Kizártnak tartom hogy az én kajàlásomtól ennyi plusz kilo legyen.Ráadásul nem is látni rajtam a hasamon mellemen kívül változást.Az arcom be van esve inkább.

Mit tegyek???


2016. márc. 13. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hetente/kéthetente tudsz csak kakilni, azt is alig, akkor nem csodálom, hogy többet mutat a mérleg. Valamit mindenképpen kezdeni kéne ezzel, mert nagyon nem egészséges.

Egyébként igen valószínű, hogy emiatt. Nálam 20-30 dekával is kevesebbet tud néha mutatni a mérleg. Meg úgy egyáltalán a reggeli és az esti súlymérésem között simán lehet fél kiló különbség.

2016. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam az összes létező házipraktikát már de egyik sem használt.Nagyon fáj a hasam is már.El vagyok keseredve ;(
2016. márc. 13. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor hàziorvos és majd ő megmondja mit lehet tenni. Utifűmaghéj minden nap egy pohàrka vìzbe egy kanàlnyi és menni fog a dolog. Csak igyàl rà sokat.


Iszol eleget?


Ha ilyen koràn vizesedsz akkor ne egyél semmi sósat,de az ételekbe se rakjàl sót.

2016. márc. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A glicerines kúpot próbáltad? Csak mert alkalmanként az inger beindítására hasznos (persze hozzá lehet szokni, ezért nem javasolt rendszeresen). Nekem a gyerekeknek való kisebb hatóanyagú is jó volt. Nem okoz görcsöket, így terhesség alatt sem tilos.

Ha több magnéziumot veszel be, az is meg tud hajtani (és túladagolni meg nem lehet, mert a felesleg kiürül a szervezetből)

2016. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!