Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most terhes vagyok vajon? 18...

Most terhes vagyok vajon? 18 évesen semmi szükségem.

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja volt először szexuális kapcsolatom. Megszakításos volt, időben kihúzta, utána vettem be eseményutánit, tesztet is csináltam (negatív) Jött is 2 menzesz, de gyengébb, mint eddig,direkt figyeltem és piros,nem barna. a hasamat keménynek érzem. Szeretnek vegezni meg egy tesztet. De azert felek. Mondjatok véleményt kérlek,oltogatók kíméljenek. 18/L

2016. márc. 13. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

1. Mi a francért nem gumival védekeztetek? Az eseményutáni az vészhelyzetre van és nem fogamzásgátlásra.


2. Kétszer is megjött, nem lehetsz terhes.


3. Csináltál tesztet, negatív, nem vagy terhes.


4. Ha aggódsz, csinálj még egyet, de totál felesleges, mert nem vagy terhes.


5. Ne szexelj, inkább ülj vissza biosz órára.

2016. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a megszakítás nem védekezés. ám ha vettél be esemény utánit nem nagyon lehetsz. valószínűbb hogy az kavart be mivel iszonyatos adag hormon.
2016. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy hatalmas adag hormon, de ennyire, hogy még 2 hónap után is hatással van a szervezetemre?
2016. márc. 14. 06:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-.-

Először szexelsz és gumit se húzol a f,,szra,csak ráülsz??? Én nem biztos,hogy a terhesség miatt aggódnék!

Ennyi ésszel csoda,hogy eddig megvoltál valahogy!

2016. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis most megtuanulod egy életre hogy a megszakítás nem védekezés, és hogy gumit kell húzni vagy tabit szedni, ne az esemény utáni hormont kelljen kapkodni.
2016. márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esze semmi,dugd meg jól...
2016. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uram atyam...
2016. márc. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, 2 hónappal később is. Nekem fél évre kinyírta a normális ciklusomat.


#1

2016. márc. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!