Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig kell szedni a terhesvit...

Meddig kell szedni a terhesvitamint?

Figyelt kérdés
betöltöttem a 12. hetet, kell továbbra is? Szerdán megyek dokihoz, meg fogom kérdezni, csak kíváncsi vagyok az itteni véleményekre is
2016. márc. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár évekig is lehet, pl.: a szoptatás alatt is.

Én kb. másfél évig szedtem.

2016. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoptatás végéig.
2016. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nrm volt tejem, de szedtem meg szules utan ket honapig, majd ismet elkezdtem, mert hamar akartunk meg egy gyereket. Az elso gyerekkel is szedtem mar teherbeeses elott is 3 honapig.

Szoval en kb 2 honap kihagyassal 2,5 even at szedtem.

De amigy is hasznalok multivitamint, vegulis azt csereltem le a terhesvitaminra.

Nem hiztam meg tole es nem lettek a gyerekek sem oriasiak (csak azert irom, mert ezt szoktak ellenervkent felhozni).

De nyilvan ez egyeni dontes.

2016. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen én is azt hallottam, hogy nagy lesz a baba

alapból én is szedtem vitamint, csak nem tudtam a terhesvitaminnal mi a helyzet :)

2016. márc. 14. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedtem a terhesség alatt és a szoptatás végéig. A baba pedig nem a vitamintól lesz nagy, hanem elsősorban genetika.
2016. márc. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoptatás alatt már nem szedtem, csak terhesség alatt végig, meg kicsit előtte, picurka lett a babám. Már elegem volt a sok tablettából, de védőnő szerint jó szoptatás alatt is szedni.
2016. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsővel végig szedtem, 3.7kg lett végül. A másodikkal csak a 12. hétig, 3.8kg lett. Teljesen mindegy volt a súly szempontjából. Viszont most úgy hullik a hajam, törik a körmöm, hogy az kriminális. Elsővel nem volt ilyen durva. Így én a szedésre szavazok.
2016. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem eddig sose hullott a hajam, tört a körmöm, pattanásom havi 1db volt, mikor megjött, tiszta, szép bőröm volt, most mindennek az ellentéte... :(
2016. márc. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!