Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami tünet a terhesség...

Van valami tünet a terhesség első hónapjában, persze a mensis elmaradásán kivűl?

Figyelt kérdés
Nem volt mèg babám. Kèt nap múlva esedèkes a havi vèrzès de mèg nem èrzek semmi arra utaló jelet hogy megjönne(görcsök,cici feszülès). Tudom mèg nagyon is korai de van ismerősöm aki azt mondta hogy hidd el megfogod èrezni ha terhes maradsz. :) Illetve tapasztaltam mèh rángatózást a napokba nem tudom mitől lehet. 20/L

2016. márc. 14. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mellérzékenység, hányinger.
2016. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Napokig bő fehéres folyásom volt,aztán nagyon görcsöltem amíg meg kellett vna jönnie. Gondoltam,most vagy terhes vagyok,vagy valami komoly belső problémám van. De szerencsére a terhesség volt! Hányinger,minden egyéb tünet SOKKAL később jelentkezett,kb 5 hét után.
2016. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ismerősödnek nincs igaza, nem, nem feltétlenül fogod megérezni. Van, akinek semmi tünete nincs.

Másnak pedig pont ugyanolyan tünetei vannak, mint amikor megjön. A korai tünetekre szoktak is úgy hivatkozni, hogy "mindjártmegjönérzés".

2016. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Így van, egyáltalán nem biztos hogy megérzi az ember. Pláne, ha annyira várjuk. Néha már azt is kétségbe vonták, hogy biztos érzem e amit érzek, vagy a tudatom játszik velem.

De mensi esedekessege körül felment a hőm, volt hogy azt éreztem ver a víz egyik pillanatról a másikra. 37,5 is volt. Bent teljes forróság, puffadtnak éreztem, es mivel utrot használok így észrevettem azt is,hogy totál kiszaradtam két napra. És Ezáltal az is Feltűnt véletlenül, hogy "nincs meg" a méhem. Tehát nem ütközött bele az utro 😊 azota is minden éjjel 3tól ébren vagyok.

Szerintem minden tünet lehet csalóka, ne várd, lehet nem is lesz semmi.

2016. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nekem semmi nem volt sőt még a mensim is megvolt párszor ...

ez mind a 3 gyereknél így volt

2016. márc. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tènyleg mindenkinèl más :) Bár nincs tervbe baba mèg 20 èvesen kicsit korainak tartom, bár ha jönne is elfogadnám biztos nem vetetnèm el, hisz párommal 4,5 ève vagyunk együtt :)
2016. márc. 15. 08:45
 7/17 anonim ***** válasza:
Hù nekem az elsőnél magas lázam volt 3 napig,hányás hasmenés 5 napos késés után nagyon halvány teszt,a másodiknál ételundor,hányinger,szédülés,fáradtság hasfájás még a pozitìv teszt előtt itt 11 nap késès után lett pozitìv. De van aki észre sem veszi.
2016. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi extra tünetem, ami alapján gondoltuk volna, hogy baba jön. Talán a 6. hét után jelentkeztek a klasszikus tünetek, előtte csak az a "mindjártmegjön" érzés, ahogy már írták is többen. A "méhrángatózás" valószínűleg a bélmozgásnak, vagy izomrángásoknak tudható be, ez egyébként is van, létezik ez a furcsa érzés, csak most jobban figyelsz a testedre, emiatt feltűnnek ezek az apróságok is. A legjobbakat kívánom!
2016. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) egyenlőre egyiknek sincs semmi jele, ha a hèten sem lesz jövő hèten tesztelek, lehet többet tud mondani mint amit èn èrzek :)
2016. márc. 16. 20:07
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tünete csak az iszonyatos mellfeszülès.

Ja még ha szexeltünk a párommal mikor már nagyon jó volt nekem nagyon görcsöltem...

Akkor jött az első gondolat h terhes lehetek....

2016. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!