Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor pakoljátok össze a...

Mikor pakoljátok össze a holmit a kórházba magatoknak és a picinek?

Figyelt kérdés

az első terhességnél 35 hetesen már be volt pakolva minden. Most is így gondoltam,hogy kb ennyi idős terhesen fogom összepakolni,de a pici holmijait majd apuka hozza utánam mikor jövünk haza,hogy ne keljen sok cuccal mennem szülni. Az elsőnél ugyanis cipeltem mindent.


van valami különlegesség amit be is visztek?


2016. márc. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

37 hetesen pakoltam össze a kórházi csomagot és akkor is készítettem ki a baba holmijait, amiben hazahozzuk, nem vittem be.

Nem tudom mit értesz különlegesség alatt de szerintem nem vittem csak átlagos dolgokat.

2016. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

34 hetesen, mert nekünk két felnőttre és egy gyerekre kellett pakolni (férjem is benn volt), és bár adtak a gyereknek szinte mindent, azért paramami és parapapi megnehezítette a kocsi hátulját.:))


Különlegesség, amit bevittem és jól jött: kiskesztyű, de mi tudtuk, hogy nagy a körme, az uh-kon láttuk. És, ami még eszembe jut: betétnek zacskót is vittem be, kidobáshoz.


És, a férjem elment csokiért, mert a reggeli, ebéd, vacsora valahogy olyan hülye ritmusban jött, hogy folyton máskor voltunk éhesek.


Amit hiba volt bevinni: haskötő, mert rossz méretet vettem, vennem kell jót a kórházban...

2016. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!