Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felkelés után rögtön azt...

Felkelés után rögtön azt nézem, hogy a mellem még mindig "nehéz", fáj -e.5 hetesen ez normális, nálad hogy volt? Túlizgulom?

Figyelt kérdés
A tünetek megvannak,2 pozitív teszt,doki csak egy hét múlva fogad.Azért nézegetem,mert gondolom,ha elhalna a baba,a mellfeszülés is megszűnne.Addig ez tartja bennem a lelket.Nagyon izgulok,33 évesen első terhesség.
2010. ápr. 3. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,minden rendben van.nekem elmult a mell feszülés pisilni sem jártam sűrűn,és most itt van mellettem a 16 hós lányom.minden rendben lesz,csak nyugi.Gratulálok.
2010. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normál az izgulásod.

Még felesleges is menned ha nem vérzel vagy barnázol jövö héten is. Mert ha magán doki 2x fizetsz neki majd mert most max petezsákot lát és vissza fog hívni 1-2 hét múlva.


De én is izgultam. Post így ahogy te. Egyik éjszaka állandóan wc-re jártam és reggel tök nem feszült a mellem és elkezdtem barnázni. Megijedtünk, ügyelet egyböl, de nem volt semmi baj. Aztán innentöl barnáztam érzékeny méhszáj miatt ami a 11-ik hétre elmúlt.

De a mellem alapból feszült de elöfordult hogy annyira nem, vagty szinte egyáltalán. De teljesen a 11-ik hét körül múlt el. Viszont nött egy éretet (nagymellüként nagyon gáz) és az nem esett vissza.


Szóval ne izgulj. Az izgulás azért is van mert ilyenkor a hormonjaid játszanak veled. Nekem a 6-ik hétkörül volt egy olyan 3 napom amikor rettegtem hogy elvetélek, nem tudtam kordában tartani magam, szinte megörültem, most úgyérzem mintha álmodtam volna. Feküdtem a kanappén és csak arra gondoltam hogy el fog menni. Aztán ez pár napig tartott és helyre álltam. Agódni most is aggódom de nem olyan vészes.

2010. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj...nekem az elején kb 2 hétig tartott és elmult teljesen.a babucim egészséges most vagyunk 16 hetesek és mult hét ota fáj ujra a cicim.
2010. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,minden rendben lesz.Ne görcsölj,lazíts,ezzel segítesz a legtöbbet a babádnak a szép fejlődésben:))Menjetek el kikapcsolódni a pároddal,barátnőkkel.Olyan jó egy ilyen édes titokkal társaságba menni:))Gratulálok a picihez,merd hinni,hogy egészséges kisbaba növekszik odabenn.39+3hkm:D
2010. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!..most is elsírtam magam,most éppen örömömben,ez végig így lesz?
2010. ápr. 3. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

De igy ám!:) én is nagyon érzékeny lettem.Az aggódásod pedig, mintha csak én irtam volna.Az elején minden napom azzal telt, hogy óránként néztem a betétem, a mellemet, és ha nem volt annyira hányingerem már akkor is ideges voltam.De nyugi, a terhességi tünetek nem jelentkeznek minden nap egyformán.Lesz amikor majd leszakadnak a melleid, másnap pedig meg sem érzed.

Boldog Babavárást!

23 hetes km.

2010. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez majd elmúlik a 12-ik hét körül, vagy is gyengül ez az izgulás. De azért valamennyit benned marad. Minden wc-nél nézni fogod hogy vérzel-e.

De a 84-éves nagymamám is azt mondta hoyg ö is minden terhességét végig idegeskedte.

2010. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!