Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a pulzus normális?

Ez a pulzus normális?

Figyelt kérdés
Napokig 97 volt,elmentem orvoshoz mert soknak találtam. Azt mondta,100ig oké,terhességkor magasabb. Ma meg lement 80ra! Dehát ma sem vagyok kevésbé terhes mint tegnap. Szóval ez rendben van így?
2016. márc. 16. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mert a hormonok bekavarhatnak! Nekem 116 volt! A 90/60as vérnyomáshoz! Elküldött szívultrahangra ahol mindent remdben találtak! Ahogy telik az idő rendezödött ez is, most már csak 95-97. A lényeg hogy 100 alatt legyen. 20 hkm
2016. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron a nagy melegben még több is volt de általában 90-100 körül.
2016. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én hülyére aggodzam magam h miert lett magas,de most meg azert h mert esett vissza..orulet ez az egesz terhesseg,pszichopata leszek a vegere..
2016. márc. 16. 07:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj, ne pánikolj ezen! Nekem van hogy 60, van hogy 80, van hogy 100... Nincs nagy jelentősége szerintem.
2016. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!