Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felgyorsult az anyagcserem,...

Felgyorsult az anyagcserem, ez hogy lehet? 5 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
A terhessegem elott nem ettem valami egeszsegesen napi 2x max jo mondjuk volt is problemam a szekrekedessel.. de mindenol azt olvasom hogy ez terhesseg alatt megrosszabb... miota tudom hogy jon a pici azota rendszeresen eszem probalok levest is amit eddig felevente 1x Elevitet szedek es azt veszem eszre hogy napi 1-2x is mennem kell.. regebben ez 2-3 naponta tortent meg.. elmagyarazna ezt valaki? :)

2016. márc. 16. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a változatosabb étrend hozta meg a hatását
2016. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem. Baba előtt 2-3 naponta,terhesség elején (kb 25.hétig) meg napi többször. Utána 30 hetes koromtól jött a nagggyon dúrva székrekedés.
2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhesseg alatt kesobb lehet rossz, nem az elejen.:) nekem 30-34.het kozott volt durva, aztan elmult.
2016. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt székrekedésem terhesség alatt. Rost és folyadék...
2016. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem jo sokaig igy marad :)
2016. márc. 16. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:

mindig székrekedéssel kuzdottem..hetente egyszer tudtam elmenni wc-re.

viszont mindkét terhességemnél begyorsult az anyagcserém, naponta tobbszor. szépen le is fogytam terhesség végére. -4 kg-val voltam kevesebb a terhesség végére..amibol szulés utánra lett -12.

2016. márc. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Elevit okozta, előtte egyszer mentem, amúgy is oké volt az anyagcserém, de Elevittől napi kétszer, mikor abbahagytam visszaállt normálra. De az étkezés és tuti befolyásolja.
2016. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat ez erdekes... :) en viszont hizok is.. 50 kg voltam meg par hete azota nem is alltam ra a merlegre csak miota megtudtam..es mar 53kg vagyok..
2016. márc. 17. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!