Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen ti bevállalnátok...

37 hetesen ti bevállalnátok 250 km vonatozást?

Figyelt kérdés
Most 22 hetes vagyok, sógornőm esküvője lesz június végén. Tudják, hogy júliusban szülök, egyébként nem vagyunk valami jóban, de Anyósom elvárná, hogy ott legyünk. Mindennel együtt (buszozás, vonatozás, kocsikázás) kb 4-5 órát kellene utazni, plusz két gyerekkel. Nem hiszem, hogy bevállalom, egyik gyerekkel sem utazgattam már az utolsó hónapban, de ez egy újabb ok lesz a "családi drámára". Kíváncsi vagyok, ki mit tenne ebben a helyzetben.

2016. márc. 17. 13:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vállalnám :(

Mi van ha akkor akar kibújni a picur? Isten ments ! Senki kedvéért nem kockaztatnek, főleg ha meg nem is vagyunk annyira joban ! :)

2016. márc. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik jol vannak es nem felnek. Nekem 37 hetesen a holyagom teljesen kivolt mar a magzati kis kezek hatalmas uteseitol. Masok ugy vizesednek, hogy nem tudnak jarni. Megint masoknak leszakad a dereka vagy toxemiasok lesznek. Ezt elore ugye nem tudhatod.


En nem tudtam volna elmenni es a korhazunktol sem akartam volna messze lenni ennyire. Meg a dokimtol se.

2016. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem mennék. Ha meg emiatt kiakad a kedves mama, akkor így járt. Ahogy írod, hogy milyen, akkor ha el is mész, úgy is talál majd valami okot arra, hogy drámázzon. Ha véletlenül nem is, akkor majd utána. Szóval totál nem érdekelne egy újabb dráma.
2016. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen jól voltam de akkor se vállaltam volna be.
2016. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Ha semmi bajom nincs ,miért ne? Ott is van kórház.Lányomnak oktober elején lesz a születésnapja,szüleimmel azt beszéltük,elmegyünk hozzájuk. Igaz csak 160km,de miért ne?Rá 6napra kell majd szülnöm elvileg.
2016. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
én 37 hetesen , igaz autóval, de bevállaltam egy hosszú utat, mert a tesómnak volt esküvője, lakodalma :D a kocsiban bent volt a szülésre összekészített csomag. semmi gond nem volt, de nem is kellett 2 gyereket pluszban magammal vinnem és ugye autóval mentünk....
2016. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképpen, pláne nyáron. Én augusztusban szültem, de már a szülés előtt egy hónappal dagadtak a lábaim, minden nap órákat fetrengtem, előttem egy ventilátorral, egész nap ittam (és ennek megfelelően pisiltem is...), minden voltam, csak nem szalonképes. Nincs az a fontos személy, akinek az esküvője miatt a terhesség végére bevállalnék egy ekkora utat.
2016. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre mondd azt, hogy persze anyuka, ha csak lehet, megyünk. Aztán majd meglátod. Ha mindenórás terhesen lemondod az utolsó pillanatban, mert kánikula van, és rosszul érzed magad, senki sem fogja rosszallani szerintem. Az unoka egészsége fontosabb, mint az a buli, ezt anyóspajtás is belátja, ne aggódj.
2016. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

igen,én simán elutaznék a helyedben.


az elsővel 36. héten utaztam és a 37. héten született, a másodikkal a 39. héten is utaztam, 40. héten indították a szülést.


A másodiknál mondjuk úgy voltam vele, hogy ahol szeretne, ott fog megszületni, mindenhol van kórház, szülészet az útvonalon, amin utaztunk - okkal lazábban álltam már hozzá, mégsem jött magától.

2016. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Mondjuk én abból indulok ki, hogy 36hetesen befektettek, és ugye ez bármikor előfordulhat újra következő terhességnél is.
2016. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!