Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevállalnátok 10 hetes terhese...

Bevállalnátok 10 hetes terhesen egy külföldi munkahelyi utat így? Vagy inkább ne menjek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 6 hetes, kb 1 hónap múlva lenne egy munkahelyi utam Angliába. Busz, repülő, busz, vonat... Lassan el kéne döntsem, hogy megyek vagy nem, mert le kell foglalni a repülőt meg a szállást, de nem tudom mit csináljak. Már volt egy korai vetélésem még februárban. Most is véreztem az elején, de kaptam rá gyógyszert, azóta nem vérzem. Dokihoz jövőhéten megyek, majd megkérdezem tőle is, hogy mit javasol. Azt hallottam, hogy Angiában elég gyenge a terhesellátás, attól félek, ha ott történne valami akkor nem foglalkozának velem rendesen. Meg azért hosszú út, lehet rosszul leszek, hányni fogok, repülő is, csomagot cipelni. Ha kihagyom se gond, elmegy más helyettem. Szívem szerint mennék, de ha egy kicsit is kockáztatom vele a babámat akkor biztos nem. Nehezen jött össze és nagyon várjuk!

Szerintetek?


2015. aug. 27. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Simán. Semmi bajod nem lesz.
2015. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy közelmúltban bekövetkezett vetéléssel és a jelenlegi terhesség elején tapasztalt vérzéssel a hátam mögött biztosan nem vállalnám be.
2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Biztosan nem mennék el!

Nem azért, mert bármi rendkívüli dolog történhet veled, hanem azért, mert végig-rettegnéd az egész utat oda-vissza azért, hogy "ne történjen" semmi!!!

Márpedig ez esetben semmi értelme sincs elindulni, végig bumlizni az egészet... megspórolsz egy rakás idegeskedést!

2015. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg 10 hetesen simán lehet repülni, stb. De az előzmények ismeretében én biztosan a nőgyógyászomat kérdezném (és nem a gyk-t).
2015. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mernék. Nekem is volt már vetélésem, és most kismama vagyok, de már csak azért se mennék sehova, mert folyton fáradt vagyok, és egész napos hányingerem van hányásokkal tarkítva. Most egy időre táppénzen is vagyok. A boltba alig merek elmenni, mert bármikor jöhet a róka... Nem tudhatod, hogy érzed magad akkor. Ha viszont egy rakás kaki lennél, nem bírnád és nem lenne értelme. Én magamról tudom :(
2015. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen előtörténettel biztos, hogy nem. Nálunk minden rendben volt, mégis azt a javaslatot kaptam, hogy az első 12 hét alatt ne repüljek, ha nem muszáj.
2015. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha a doki rábólint, bevállalnám.

Ha nem tartja jó ötletnek, maradnék.

A repülőút nem olyan hosszú :)

2015. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM NEM NEM!

Én is vetéltem már.

2015. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy simán mehetnél, de mi van, ha végigretteged az utat? Ha bármi történik, akkor meg majd hibáztatod magad, hogy miért nem maradtál itthon.

Én 7+2 terhes vagyok, 3 nappal egy hosszú út előtt tudtam meg (azaz pont 4 hetesen), még elmentem arra (észak-amerikai), de eléggé ledarált. Én is vetéltem már, most is izgulok sokat.

2015. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2015. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!