Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi a BPD, baj lehet? Szült...

Anneee25 kérdése:

Kicsi a BPD, baj lehet? Szült már valaki ilyen kis fejecskéjű babát?

Figyelt kérdés

36+3 napos terhes vagyok,a kisbabám BPD-je 81 mm,ami a 32. Hét átlaga.

2 orvossal, 1 védőnővel beszéltem, egyikük se találkozott ilyen mértékű eltéréssel. A babám többi része is le volt maradva,de azokat többé kevésbé behozta.



2016. márc. 17. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 83 mm-t mértek 36 hetesen, többi része is kisebb, utána volt kontroll uh, szépen növekedett, belenyugodtak, hogy ő ekkora és ilyen alkat. Első baba? Nálunk már második, úgyhogy mondogathatom nekik, mint egy papagáj, hogy az első is ilyen kicsike volt, 3 kilósan született több mint egy héttel a kiírt idő után, de úgy látszik manapság már 4 kilós gyerek az elvárás.
2016. márc. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mikrokefalia lehet, a cikkben bovebben irnak rola.

2016. márc. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy csak elmérték. Eddig is kisebb volt az átlagnál, vagy mostanra maradt le?
2016. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy nagyon profi ultrahangos orvoshoz -akár magánban - aki normálisan mér, és alaposan átnézi a gyereket.
2016. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Minden rendben lett végül?🙂
2023. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, igen!

Teljesen egészséges baba született, és egy nagyon okos 7 éves kisfiú mist 🙂

2023. okt. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!