Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babás nyereményjátékok-...

Milyen babás nyereményjátékok-termék minta igénylések vannak most?

Figyelt kérdés
Neten sokat keresgéltem,de mindenhol már lejárt,régebbi dolgokat találtam. Termék mintákat kb sehol se lehet kérni :/

2016. márc. 18. 09:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én is kérn3k szépen a listából.5+1 27L
2016. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha lehet, én is kérem szépen a listát! Előre is köszönöm!
2016. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nekem nem adott a védőnő ilyet :(
2016. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
hahó, mindenkinek átküldöm, igen!:)
2016. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nekem is küldd el, légy szíves! Köszönöm!
2016. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

egyébként a védőnő nem adott nekem sem Felicitas csomagot, csak kb. 30 hetesen (addig nem volt neki), már semmit, de tényleg semmit se tudtunk használni a kuponok közül:D


mind lejárt a születése közelében, így egy bnőmnek ajándékoztam, aki kisgyerekes és tudott venni ezt-azt a kicsijének...


van egy apa-füzet nevű dolog, amit szintén adhatnak majd nektek, ne idegesítsétek fel nagyon magatokat rajta, nehogy vérzés legyen a vége. borzalmas dolog az...

2016. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi az off-ért.. 16-os, az Apa füzet.. :D valóban! Vigyázzatok! Én szerintem 190-re tornáztam a vérnyomásom, mikor elolvastam (nem mertem megmérni), a férjem csak röhögött rajta.. És van Apa füzet II. is, amit a születés után kap meg szerencsétlen apuka :) A kis pakkban, legalábbis amit én kaptam, egy mappa volt, egy kuponfüzet, néhány régebbi magazin, és kb ennyi, nem nagy durranás, de azért értékelendő ;)
2016. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
10 hetesen az első alkalommal kaptam Felicitas csomagot,de semmi használható. Hiába élek megyeszékhelyen,1 kupon nem jó ide és a netes boltokba pedig max ilyen 5-10% van... az apafüzetet félre raktam,meg a sok reklám anyagot,mert semmit se ér. Egyedül a benne lévő újság ért valamit. Az édes kisbabám alkalmazáson keresztül igènyeltem egy kódot amit majd a promobox babacsomagra válthatok be. Ennyi :/
2016. márc. 19. 15:57
 19/27 anonim ***** válasza:
Én is kérhetnek a listát? Koszonom!
2016. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is eltudnad kuldeni a listat? Nagyon koszi😉
2016. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!