Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babás nyereményjátékok-...

Milyen babás nyereményjátékok-termék minta igénylések vannak most?

Figyelt kérdés
Neten sokat keresgéltem,de mindenhol már lejárt,régebbi dolgokat találtam. Termék mintákat kb sehol se lehet kérni :/

2016. márc. 18. 09:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én is kérem a listát, légyszi. :)


Az apafüzet tényleg szörnyű. Én is felidegesítettem magam rajta. :(

Az apafüzet 2 is ilyen förmedvény?

2016. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21: küldöm neked is.:) a 2-ben arról van szó, hogy a baba 11 hetes koráig az anyjával kell aludnia, pl. és ez csak egy a sok(k) közül:D
2016. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok annak a válaszadónak privátot aki tud listát küldeni,ne a kérdésemhez írkáljatok!!!!! Továbbra is várok még válaszokat,de nem szép dolog itt kunyerálni,írjatok ki akkor saját kérdést.
2016. márc. 21. 15:43
 24/27 anonim ***** válasza:
:) jaj, már, kérdező! ezek csak a hormonok (reméljük)!:)
2016. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is küldenél? Köszönöm
2016. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Vegyétek a faradtságot egy privát üzenet küldésére. Nem sajnálom senkitől se az infókat,de azért én se írkálok senki kérdéséhez sem hogy mondd már el nekem is,ha érdekel akkor írok neki,van rá lehetőség.
2016. márc. 21. 20:45
 27/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mi bajod lesz tőle ha itt kérjük el...Minek 100 ilyen kérdés ha egyszer kilett irva ,és van aki válaszoljon.Nem értelek..Nem sajnálom,de ne ide irkáljatok,de azért a válaszok Meg az oldalcímek Neked is jól jönnek.Nemkell irigynek lenni,mert ennek olyan szaga van
2016. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!