Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elképzelhető, h minden rendben...

Piroska és a farkas kérdése:

Elképzelhető, h minden rendben alakul annak ellenére h semmi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Vasàgrnap lépek a 6. hétbe. Màr a nemvàrt előtt 2 nappal pozi lett a tesztem. Akkor nagyon erősen éreztem a méhem. Azóta inkàbb csak úgy " érezteti magàt" néha. Nem feszül semmim, nem szedülök, nincs hànyingerem.. de csinàltam újabb tesztet - clear blue - digitàlis- egyértelműen hcg emelkedést mutat. Sajnos a dokimhoz csak àprilisra volt időpont..
2016. márc. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes vagyok, semmi tünetem nem volt eddig, valószínűleg már nem is lesz.... A baba jól van, nemrég voltunk a 12. Heti genetikai vizsgálaton, uh-n! :)
2016. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolják sokan, hogy ha nincs tünet, akkor gond lehet? A terhességek 2/3-a nem jár semmiféle tünettel, ne idegesítsd már magad feleslegesen! Persze, hogy minden rendben!
2016. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratula és boldog gyermekvárást és utána egészséges, boldog babázást!


A gyermekvárás nem feltétlenül jár együtt mindenféle tünettel. Az idősebbik lányommal egyszer volt hányingerem, és nem vagyok benne biztos, hogy a terhesség miatt, hanem a kaja volt rossz, a kisebbikkel egyszer sem. Mellfeszülés sem volt, csak vennem kellett nagyobb melltartót. Ne akarj tüneteket, ne kezeld "terhes"-ségnek. Kezeld gyermekvárásnak, tünetek nélkül!!!

Az első "tünetem" mindkét terhesség alatt az volt, hogy nem tudtam többé hason aludni, mert akkor szétrugdosták a hasamat!!! :)

2016. márc. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En eddig haromszor voltam terhes. Az elso ket terhessegemnel annyi tunetem volt az elejen, hogy fajdogalt a hasam az elso heten a pozitiv teszt utan, kb mint a mensi elejen. De ez is elmult es csak 7-8 het korul kezdodott a puffadas es extrem almossag, faradtsag.

Hanyingerem soha sem volt peldaul.

Mindket terhesseg rendben volt, megszuletettek a gyerekeim.

A harmadik terhessegemnel mar minden bajom volt a mensi kimaradasa elott. Fajt a hasam, szedultem, emelyegtem, puffadtam, szekrekedesem volt, allandoan pisilni jartam es faradt voltam, de nem tudtam jol aludni, csak napi 4 orakat, de a fel ejszakat ebren toltottem.

Ez mind megvolt mar 5 hetesen, de a teszt is lozitiv lett 4 nappal a nem vart elott, epp azert teszteltem, mert minden bajom volt.

Gondoltam is, hogy most megkaptam mindent egyszerre, ami az elso ket gyerekkel kimaradt.

11 hetesen ultrahangon derult ki, hogy mar 2,5 hete elhalt az embrio ( holott a tunetek csak az uh elott kb 2 nappal szuntek meg, ezert is mentem el vizsgalatra, mert aggodtam).


Ez alapjan en azt mondom, hogy semmi garancia sincs arra, hogy intenziv tunetek mellett egeszseges terhesseg van, mint arra sincs, hogy a tunetmentesseg bajt jelez. Sot, nalam epp forditva volt.

Ne aggodj emiatt, ha meguszod ezeket a dolgokat, akkor erezd szerencsesnek magad. De meg siman beindulhatnak egyebkent, az esetek tobbsegeben a hanyinger pl csak 7 hetes kor korul kezdodik.

2016. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben enyhe hasgörcsök jelentkeztek és aluszékony voltam, semmi egyéb. Állandó aggódás helyett inkább élveztem ezt az állapotot, egyáltalán nem hiányoztak a kellemetlen tünetek.
2016. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne aggód! Én terhesség alatt éreztem magam a legjobban eddigi életem során :) Egyszer sem volt hányingerem, fáradt sem voltam....

Örülj neki hátha megúszod ezeket a tüneteket Te is :)

2016. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató vàlaszokat. Kétszer voltam màr kismama, a kislànyunknàl kb a beàgyazódàs után majd szét robbant a hasam hetekig, viszont a hànyàs és a fàradtsàg csak a 12. hét utàn jött. A kisfiunknàl màr az elején sokat hànytam, de őt sajnos elveszítettük a màsodik trimeszterben. Igazàból tudom h nem kéne izgulni mert nincs befolyàsom a természetre, és h leginkàbb megnyugodni majd a babàval a karomban fogok... de azért néha jó lenne érezni vmit.
2016. márc. 20. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!