Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendben alakul az életed?

Rendben alakul az életed?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akinek a fontos dolgok összejöttek vagy összejövőben vannak?


Nem gondolok nagyon extra tökéletes életre. Csak ilyesmik hogy van rendes mukája, párja (aki hűséges) családja, vagy tervezett családja, jól megélnek (nem éheznek esetleg néha kitelik egy nyaralásra is), vannak barátai, nincsenek komoly lelki problémái és a külsejével is elégedett korához adottságaihoz képest? Persze mindekinek vannak gondjai, és mindig mindenki a jobbra törekszik, de a legfontosabb dolgok megvannak-e az életetkben.

Ahogy megfigyeltem a környezetem/az ismerőseim mindenhol van vmi probléma. Ha megvan mindenük nem jön össze a gyerek. Ha a család rendben van komoly anyagi gondokkal küzdenek. A nagy szerelmeket elválasztja egy külföldre költözés. stb...

Az egyetlen pozitív példa a barátom családja és mi a barátommal, Nagyon boldogok vagyunk és jólalakulnak a dolgok.

Igazából kiváncsi lennék ti boldogok vagyok? Csak szeretnék hallani biztató történeteket. :)


2010. aug. 17. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

23:04

nem unod?

2010. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azon csodálkozom, h még nem bszták ki innen a 23.04-est, már tegnap is egész este ezt írogatta be mindenhova, kíváncsi lennék, h mennyit fizetnek neki ezért....
2010. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én már modinak is irtam,hogy az elsőt bannolják már innen,de úgy látszik semmi... kib@szott idegesitő már!!Inkább számold meg a töködön a szőrt,te linkelgető k.csög!!!Tegnap is ugyanezt nyomta este..
2010. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

az enyém nincs még igazán rendben, de sínen van.

anyagilag haladok, "csak" a párkapcsolat, család hiányzik még. :/ 31 éves nő vagyok.


a 4 barátnőm közül kettőnek tökéletes az élete.

ez alatt azt értem, hogy egyiküknek szerető férje, pici babája, és egyszerűen fantasztikus, példaértékű, támogató, szerető szülei, testvére van, és jó anyagi helyzetben vannak.

a másikuknál ugyanez, csak épp még nem házasok, és baba sincs.

2010. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Tényleg csinálhatnának már ezzel a majommal valamit,baromi unalmas.
2010. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én jelentgetem azt a hülyét már régóta.:/ kíváncsi lennék,hogy a tegnap esti válaszai után miért nem tiltották ki?Ennyi hirdetős választ egy nap nem láttam még..

Amúgy a kérdésre válaszolva:

Még rendben.Felvettek abba a középsuliba,ahova menni szerettem volna.Most jön a neheze..majd meglátjuk.

2010. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

17 éves vagyok ...

de már most nincs rendes életem .

Alkoholista anya ...

Apa akit utálok.

Alkoholista nagy muter aki itt lakik.

Egy idegrohamos elviselhetetlen nővér akit nem szeretek.

Egy koszfészek falu, rossz iskola.

Rossz társaság.

Nagyon nagy pénztelenséég.

17 vagyok , de már rég elbasztam mindent .

egy láány.

2010. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én még csak 18 éves vagyok, de szerintem jól alakul. Bár magammal nem vagyok túl elégedett, vannak barátaim (bár egyedül jobban szeretek lenni + a testvéreimmel) és az osztályban is bírnak és jól elvagyok az osztályátrsaimmal.

A szüleim jól keresnek, apám tör fölfelé anyukám meg mióta hugom nagyobb lett már nyolc órában dolgozik, szóval van itthon elég pénz annak ellenére hogy négyen vagyunk testvérek.

2010. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:) jó ezt hallani, sok sikert a továbbiakhoz is 23:16-os.
2010. aug. 17. 23:21
 10/19 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá. A párommal többé-kevésbé ok minden, a családommal is már jóban vagyok, amióta kinőttem a tinilázadásokból :D

Viszont nem lenne rossz több pénz, lakás...

De szeretem, amit tanulok, szeretem a munkám is. Ez már biztató :)

2010. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!