Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak a rosszullét...

Mit csináljak a rosszullét ellen? Már nagyon nehezen bírom

Figyelt kérdés
Most leszek 7 hetes. Kb másfél hete kezdődtek a rosszullétek,amik nálam sajnos egész nap kitartanak. Nagyon sok mindent kipróbáltam már. Szedtem b6 vitamint, de a 3. naptól már nem segített. Próbáltam reggel elmajszolni pár kekszet felkelés előtt, gyömbér teát inni, többször kicsit enni , mindent ami a neten praktikaként megtalálható , de semmi sem használ. Teljesen ki vagyok merülve. A folyadék is alig marad meg bennem, úgy érzem csak vegetálok. Az orvosnak mondtam, de azt mondta nem kell túlreagálnom.... Már fáj a torkom is a sok erőlködestől. Ti hogy éltétek túl ezt az időszakot?

2016. márc. 6. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a b6 segített, de látom, te azt szeded és mégsem segít.:/ ami még segített néha, a citromlé. sajnos én éppen nyáron a 40 fokban voltam 1. trimeszteres, így egy idő után feladtam és elkezdtem értékelni az előnyeit. Pl. rendeltem egy nagy adag hekket, jóízűen megettem, mentem a vécére, kijött az egész. Mint a rómaiak régen, tudod.:)


Én csak így tudtam túlélni, bár nekem nem kellett erőltetnem a hányást, csak jött. De egy idő után megakadályozni se akartam már...


38hkm

2016. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem egészséges dolog amit írok,de nekem ez vált be,és itt is olvastam már másoktól,hogy segített.Jó hideg cola.
2016. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gyömbért hogy iszod?

Én szedtem kapszulában, plusz frissen lereszelve, leforrázva, és úgy segített. Emellett egész nap ettem, nem többször kicsit, hanem folyamatosan. Sós péksüti morzsányi darabonként.

Ha bármelyiket abbahagytam, rögtön taccsoltam, így viszont elkerültem az esetek többségében.

2016. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél bevált, hogy ha rosszul voltam, kekszet majszoltam, reggel is, napközben is. Második terhességemnél semmi nem segített, éjjel-nappal hánytam 8 hétig, egész nap csak vegetáltam, egyedül a zacskós paradicsomlevest bírtam megenni. Harmadik terhességemnél csak délután voltam rosszul, akkor az segített, hogy evés előtt hánytam. Ki kell kísérletezni, Nálad mi válik be, egyél vagy igyál azt, amit megkívánsz, tapasztalatom szerint az sokszor segít.
2016. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindent kipróbáltam, és semmi de semmi nem segített.

Minden nap egy túlélés volt, szenvedtem, mert állandó erős hányingerem volt egész nap, és kb. 6-7x hánytam.

De csak feküdni bírtam, erőm semmi, ha már megemeltem a fejem, öklendeztem.

Az ég világon semmit nem kívántam, kb pár falat gyümölcs és citromos víz, ha megmaradt bennem...

Húst, tojást, kenyeret a 14-15. hétig nem bîrtam egy falatot se enni, minden büdös volt nekem, egész nap mentolos krémet szagolgattam, h ne hányjak folyton.

B6-tól olyan epéset hánytam, mint annak a rendje!

A dokim azt mondta, ez van...

20. hét után jobb lett, de addig azt hittem, haldoklom, nem pedig terhes vagyok...

2016. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam a jégkrém vàlt be! Meg s hideg kola.Én úgy megszenvedtem mintha haldokolnék..Pedig nem us hánytam csak nagyon erős émelygés stb...

Az én orvosomat sem érdrkelte (kb semmi sem).

A gyömbér és a többi praktika nekem nem jött be.Jah és honeopátiás bogyókat szopogattam.Néha segített..Nekem cocculine volt de van sok fajta különböző tünetekre...

2016. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel nekem csak a visszaalvás, előtt eegy b6 vitamin, keléskor hideg víz, jégkrém, később gyömbéres gyümölcstea (nem bírom a gyömbér szagát), és az segített.
2016. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!