Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, és...

23 hetes terhes vagyok, és nincs étvágyam, még annyira sem mint amikor nem voltam terhes, nem gáz ez?

Figyelt kérdés
szerintem azért van, mert a Gravida multivitamin elveszi az étvágyam. Abba hagyhatom a szedését? Miért nem eszem rendesen? Pedig terhesség előtt állandóan zabáltam, nasiztam, most semmi....Félek, ha szülés után is így marad, nem lesz tejem. Első gyereknél sajna ez volt, hazajöttem kórházból és nem volt semmi étvágyam, sírva ettem. aztán abbahagytam a Gravida szedését és jól lettem. de most terhesen szedem, mert nem akarok ártani babámnak. Segítsetek!!!
2010. ápr. 3. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Más terhesvitamint próbálj ki. Én rosszúl voltam a Gravidától, meg az Elevittől is. Hipp Natalt iszom, ez természetes gyümölcskivonat és csak egy kortyot kell belőle inni minden nap kb. Mint a gyümölcslé olyan. Szerintem próbáld ki, vagy ha nem ezt, mindenképp valamilyen másik fajtát, hátha az nem hat rád így. Nem jó ha nem eszel!
2010. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Képzeld nem vettem be tegnap a Gravidát, és ma egész nap szó szerint zabáltam mint állat. :) Kedden felhívom a dokim, hogy ajánljon valami mást. :)
2010. ápr. 4. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök! Akkor tényleg a bogyótól lehetett. Nagyon boldog babavárást neked!
2010. ápr. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!