Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi van akkor amikor egyáltalán...

Mi van akkor amikor egyáltalán nincs étvágyam és nincs kedvem enni sem? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ez mitől lehet?


Mostanában megint keveset eszek, előtte meg rendesen úgy kb 4x ettem. Most meg örülök, ha meg van a két étkezésem.

Most eszek 2x-ra. De ma már nem hiszem, hogy fogok megint enni(mert telítve is érzem magam).


Egyszer normálisan tudok enni aztán meg jön egy étvágytalanság, mitől lehet ez?


A legrosszabb ebben az, hogy nekem leginkább az működik hogy ha nem eszek akkor gyorsan fogyok le , de ezt nálam nem lehet mert híznom is kéne, mert vékony vagyok nagyon:S És így még jobban veszítek a súlyomból, meg striás a fenekemnél. Striákkal lehet valamit kezdeni,hogy ne jöjjön ki vagy el lehet tüntetni?


Vagy mit csináljak, ha nincs étvágyam, magamra erőltessem a kajákat azért is egyek 3x-4x?


2011. okt. 9. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vagyok így , ha beteg vagyok.
2011. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok beteg most már rég voltam beteg.
2011. okt. 9. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Most nem vagy éhes, később úgy is éhesebb leszel, és akkor majd enni fogsz.

Van ilyen.

Elfoglaltabb vagy, idegesebb vagy, más bajod van...

Természetes szerintem.

Ne erőltesd magadba a kaját, lehet, hogy kihánynád.

2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor az a baj, hogy egy rendszeres mennyiségű étkezést akartam kialakítani. De így nem lehet, hogy egyik héten normálisan(akár 4-5x is eszek) másik héten meg örülök, ha meg van a két étkezés.
2011. okt. 9. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem mindig vagy egyformán éhes, ahogy én sem, és senki.

Akkor egyél, ha éhes vagy.

Ha nem vagy éhes, akkor pedig ne.

2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek, hogy még jobban striás leszek meg persze, hogy kilókat vesztek :s
2011. okt. 9. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Az étvágytalanság leggyakoribb oka pszichés, mint depresszió, szorongás.
2011. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,szoktam stresszelni az igaz.
2011. okt. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!