Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony (és/vagy...

Nagyon alacsony (és/vagy hirtelen leeső) vérnyomással lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Kb 2 naponta előfordul, mióta terhes vagyok, le kell szállni a buszról/villamosról, vagy ki kell jöjjek a boltból, különben elájulnék.

Hasonlóval ti mit csinàltatok?



2016. márc. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

én próbálok minden reggel egy kávét inni, akkor úgy vettem észre kevésbé fordul ez elő. de a hányingerem miatt nehéz kávézni. ha neked nincs hányingered tőle, akkor szerintem próbáld ki a kávét. napi 2 pohár nem árt.

18hkm

2016. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Amúgy ez a bajom nekem is, a főzöttet nem bírom, az instantnak meg a koffeintartalma igen csekély :S

(Én szintén 18 hetes vagyok, az előző terhességemnél a 9 hónap alatt kb 2x fordult ez elő összesen.)

2016. márc. 21. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok víz, testmozgás. Ne hirtelen állj fel, hanem lassan.
2016. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfordult a terhességem elején/közepén párszor. Nagyon ijesztő volt.:/ A háziorvosom mondta, hogy terhesen is lehet erre gyógyszert felírni, de végül nem kértem. Nekem az vált be, hogy mindig volt nálam friss víz, mindig azonnal kiszálltam ezekből a helyzetekből és napi 3 nem túl erős kávét ittam.


Kérdezd meg a dokid, hátha valamit lehet rá szedni. Egyébként is alacsony a vérnyomásod terhesen, vagy amúgy magas és nagyot zuhan hirtelen?

2016. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként is alacsony, de nem terhesen nagyon sok energiaitalt ittam, amit ugyebár most nem iszok.

Kérdeztem a védőnőt, teát, kàvét javasolt, csak reggelente nem mindig van időm indulás előtt.

2016. márc. 21. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy 90-100 körül van, és ha zàrt légtérben vagyok és egyhelyben állok, akkor leesik.
2016. márc. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!