Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák! Milyen...

Kismamák, anyukák! Milyen kismama tornát csináltatok várandósan?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tornáztam, mivel a 8. hónapig vérezgettem.
2016. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten tornáztam, hanem csak mozogtam. A középidő végéig napi 4-5 km séta, munkahelyig és vissza. Aztán a 3. trimeszterben már jórészt busszal jártam (nem bírtam hegyre felfelé menni), de akkoriban is napi 2 km azért megvolt, csak sík terepen.:)


Úszni is akartam volna, mert korábban gyakran jártam, de folyton elkaptam valamit az első harmadban, így hanyagoltam.

2016. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tornáztam. Sokat mentünk,ez volt a torna ;)
2016. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah meg a szex ;)
2016. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elso gyerekkel vereztem/pecsetelo verzesem volt az elso 3-4 honapig, azalatt semmit. Amire ez elmult es zold utat kaptam a dokitol Rubint Reka terhestornajara (a hangjahoz tenyleg hozza kell edzodni) kb 2 naponta a terhesseg vegeig (de ha meleg volt, nem volt kedvem, akkor nem csinaltam vegig), illetve usztam 7 honapos korig, heti tobbszor Addigra tel kozepe lett, a minuszokban elment a kedvem az uszodazastol.

A masodik gyerekkel semmit nem csinaltam a nyari uszosakon es a szexen kivul, pedig teljesen problemamentes terhessegem volt. Csak epp a 1,5 evesem mellett a fene akarta az ugyancsak felertekelodott pihenoidot labemelgetess tolteni :)

Most a harmadikat varom, megint van pecsetelo verzesem + 2 gyerek, haaat, ha elmulik a verzes sem hiszem, hogy rolam fogjak kesziteni a fitneszkismama szam cimlapjat :)))

2016. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rubint Rèkára tornázok én is,de kiidegel néha:)

Ezért érdeklődöm itt,h kinek ki tetszett.Elsőnél semmit nem tornáztam,mert folyton álmos voltam,de most nem tudok mit kezdeni a sok energiámmal.

2016. márc. 22. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a hangjatol, stilusatol, zenetol eltekintunk (hehe), nekem nagyon bejott az a torna. Sztem tok hatasos is volt, kifejezettem formasitott is, nemcsak atmozgatott.

Uszni en imadok, terhesen meg kulon jol is esett, csak a kijovetelhez nem tudtam hozzaszokni, a vizben annyira elszoktam attol, hogy hasam van, amikor kijottem, mindig ugy ereztem mindjart leszkad, ahogy hirtelen hatott a gravitacio :)

En egyebkent a mostani terhessegem elejen csomot kerestem terhestornakra es talaltam egy oldalt ahol osszehasonlitjak a terhestornakat (egy blogon, szoval abszolut szubjektiv), es elhataroztam, hogy kiprobalok most mast is. (Bar ott is egyertelmuen a Rubint Rekat hozta ki favoritnak az iro.)

5-os valaszolo voltam

2016. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt a blogot neztem en:

[link]

Remelem nem szabalyellenes blogra linkelni.

Udv!

Ja es tok irigyellek, hogy tul buzog benned az energia terhesen, gyerek mellett :O

: D

2016. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt. Az energia nekem is új :D terhessèg előt nem volt soha ennyi. Most meg...5-6kor kelek hajnalban és este 11-kor fekszem és egyszerűen nen tudok elfáradni,ami 7-ből 4-5 x már rendesen zavaró. Forgolódok esténként,állandóan teszek veszek. Sokszor nem tudok mit csinálni,ha a ház rendben van. Férjem dolgozik,a fiunk oviban és szenvedek egész nap ha nincs mit csinálni.
2016. márc. 23. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!