Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem a mêreteket,...

Nem értem a mêreteket, heteket. összezavarodtam. Aki tud segítene?

Figyelt kérdés

Január 23-utolsó vérzés

Március 16.uh méret szerint volt 6 hetes 1 napos.pulzált a szívcsőve.

Most előbb fogant vagy később? Ilyen korán látszódik, hogy pulzál a szívcső?

Most keddenként vagy szombatonként lépek új hétbe? És mikorra vagyok így kiírva?dokim nem írta rá a papíromra.

És még valami április első hetében megyek genetikára akkor tényleg 9 hetes lesz vagy vérzés szerint több.Bocsánat első baba.


2016. márc. 24. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján 9 hetes vagy, a szülés várható ideje : 2016.10.29.

2016. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.es vagyok,még itt van ez is,itt több mindent ki tudsz számolni.

[link]

2016. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 nappal idősebb a terhességem :D

Szombatonként lépsz új hétbe, azaz most szombaton leszel 9 hetes.

2016. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a papiromon az van jan 23 utolso verzes.baba merete 6 mm.es 6 hetes terhes vagyok.ezert nem ertem
2016. márc. 24. 15:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosabban ez szerepel benne:

UM:01/23

HCG:pos

UH: egy élő embrio, CRL:6 mm.

Dg.: Grav.s.6.

2016. márc. 24. 15:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg később fogant. De majd a 12 hetes ulrahangon korrigßlnak ha eltérő lenne a mérete.
2016. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, 6 hetesen mar pulzal a szivcso. A 6 mm-es ulomagassag 6 het 1-2 napos meretnek felel meg, mondjuk az is kerdeses, hogy mennyire volt preciz a meres, te feltetelezzuk, hogy az volt.

Ez annyit jelent, hogy 7 hetes vagy (plusz 2-3 nap) meret szerint, mensi szerint 9 het 5 nap lenne, tehat jo ket hettel kesobb fogant.

A kovetkezo ultrahangon jobban fog mar latszani, pontosan megmerik es az a fontos, hogy addig jo temponan novekedjen.

Gratulalok!

2016. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azért aggodóm mert elküldtek kombinált tesztre és 9. Héten van vérvétel 12. Héten uh.ês ne csússzak ki.gondolom 9 hetesen ott is megvizsgál a doki úgy adja majd a beutalót vérvételre.
2016. márc. 24. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem január 17.én volt az utolsó vérzés. Aszerint én most 9+4 napos vagyok, kettő ultrahang szerint is viszont fiatalabb a kicsi, jelenleg 8+6. Így az orvosom ezt vette alapul mind a terminus, mind a vizsgálatoknál is, tehát nem október 23-ra, hanem 28ra vagyok kiírva például.
2016. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!