Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák hogy viselit...

37 hetes kismamák hogy viselitek az utolsó heteket?

Figyelt kérdés
én a 3.babámat várom de nagyon nehéz már,3napja rosszul alszom...semmihez nincs erőm,kedvem,a lakás fut...
2015. aug. 25. 11:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Mi ma léptünk a 38.hétbe. Első baba. Már én is türelmetlen vagyok. Amit muszáj megcsinálok,de semmihez nincs kedvem. Éjjel óránként kelek.
2015. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
tegnap lettünk 37 hetesek,már nagyon lent van a pocim,tegnap voltam dokinál azt mondta h most már bármikor jöhet mert a baba is befordult;)én Benettet várom♥♥és Te kérdező?első válaszoló?
2015. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

ja nekem is első bébi:)én amúgy jókat alszok,de most nagyon érzem h rúg,meg mocorog,a beleimet széttapossa már és néha belenyilall a hasamba a fájdalom:/

Benett anyukája voltam :)

2015. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Mi is kisfiút várunk :-). Már a 28.-hét óta befordult,azt mondta tegnap a védőnő hogy lejjebb van a pocak. De nem úgy néz ki mint aki sietne kifele. Azt mondják a fiúk nem sietik el :-) első voltam.
2015. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Én a 3.lànyomat vàromat ő Luca lesz a Liliàna és Alízka mellé :) nekrm is lent a pocim nehéz mennem is
2015. aug. 25. 12:22
 6/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Vasárnap leszek 37. hetes, de már várom a végét. 3. baba és nagyon lent van.

Rosszul alszok és nincs türelmem a fiúkhoz. Szerencsére a jövő héten ovi, és a hétvégén talán a legkisebb királyfim is megkönyörül rajtam.

Ma nagyon sok a jóslóm.

2015. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ritkán volt nagyon enyhe mensigörcsöm,de alig észrevehető. Gondolom ezt vehetem jóslónak. Nstn is volt,de én abból nem éreztem semmit. Első voltam.
2015. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

sziasztok,8 percesek a fájásaim,ez már a baba lesz?Indulás a kórházba?

Benett anyu

2015. aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Hogy vagy Benett anyuja?
2015. aug. 25. 20:12
 10/39 anonim ***** válasza:
szia,most indultunk be a kórházba,elfolyt magzatvíz,kívánjatok szerencsét:)
2015. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!