Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom ellen...

Szeméremcsont fájdalom ellen van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
23+4 hetes vagyok, már a 13. héttől fáj a szeméremcsontom. Orvos azt mondja, vegyek be fájdalomcsillapítót (amit persze nem szeretnék, főleg napi szinten), védőnő D vitamint ajánlott, szedem is, de javulás nincs. Ma ahogy mentem át az úton egy hirtelen megjelenő autó miatt nagyon fel kellett gyorsulnom, és nagyon meg is húzódott ott lent minden. Azóta alig bírok mozogni. Tudtok ajánlani valamit, amivel elviselhetőbbé tehetném?

2016. márc. 24. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem a 30. hét körül fájt kb 2 hétig nagyon durván. Semmit nem lehet vele csinálni, nőgyógyász, védőnő és háziorvos is azt mondta, h ez előfordul, ez van.

Nekem akkor lett vmivel jobb, amikor sétáltam.

2016. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát, akkor tényleg nem nagyon tudok mit tenni. :(
2016. márc. 24. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom sablon, DE felhuzott labakkal pihenni (magzat poz) sok-sok magnezium (fontos, h jol felszivodo legyen!) nagyon sokat segít! :)
2016. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezt a magzat pózt még nem is hallottam, bár legtöbbször így alszok. :)
2016. márc. 25. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!