Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti melyen "fazonnal" mentek...

Ti melyen "fazonnal" mentek nőgyógyászhoz terhesen?

Figyelt kérdés
borotválkoztok még? (vagy mertek? :D)
2016. márc. 24. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen csupaszon mint mindig. Szüléseim előtt pár órával is egyedül borotváltam le az egészet
2016. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Elektromos borotvam van.

Mikor vegkepp nem boldogultam, a ferjem borotvalt le.

2016. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én alapból borotválom, a terhesség alatt sem hagytam fel vele. Már középidősen nagy hasam volt, nehezebb volt a kivitelezés, de megoldottam.
2016. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csupaszon, max 5 napig bírom borotválás nélkül és viszketek, szóval mondhatni, hogy nekem muszáj.
2016. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Én csak kulturált formába öntöm, bikinvonalnál leszedem, a maradékot meg trimmelem, ne legyen túl hosszú, de nem szoktam csupaszra, mert engem zavar. (Mikor egyszer leszedtem csupaszra, rádöbbentem, hogy utoljára 10 évesen láttam így. A 10 éves nunim maradjon inkább az emlékeimben...)


Igaz ezt mindig így csináltam/csinálom, dokitól függetlenül én így "hordom".


Majd úgyis szülés előtt le kell szedni, de addig nem váltok stílust.

2016. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

bocs, hogy ennyire belemélyedek, a "csupasz" mit takar nálatok? azért hagytok egy csíkot/háromszöget, nem?


utolsó, ez nagyon aranyos :D


én egy csíkot szoktam hagyni elől, de most valahogy már nem megy emlékezetből, ciki lenne ha hagynám szülésig a fenébe és szőrösen mennék dokihoz?

2016. márc. 24. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Én kistükörrel csináltam terhesen is, meg amúgy is. Kád szélén ülve, kád másik szélén szembe a kistükör - így nem okozott gondot a fazon szülés előtt se. A gátig meg pocak nélkül se látnék el, szóval szerintem amúgy is praktikus ez a megoldás.


Teljesen csupaszra csak az utolsó hetekben szedtem, amikor már bármikor jöhetett volna a szülés, addig volt a megszokott csík.

2016. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csupaszra borotválom doki előtt mindig. Tudom, hogy nem érdekli, látott ezerfélét, de nekem így kevésbé ciki, mert amúgy olyan vagyok mint egy jeti. Egyszer mentő vitt kórházba, akkor borostás voltam, ráadásul kaptam egy rakat gyógyszert a mentősöktől, össze-visszabeszéltem, még elnézést is kértem a dokimtól, amiért nem a szokása fazon van. De ő röhögve annyit mondott, hogy neki nem tűnik fel és ne vegyem személyes sértésnek, de nem tudja, hogy mi a szokásos fazon, máskor hogyan járok hozzá. Mondjuk még égettem magam egy kicsit, mert elkezdtem magyarázni, hogy milyen a szokásos és miért stb, végül mondta, hogy jobb lesz, ha alszok egyet és amíg egy kicsit nem tisztul a kép, addig nem nagyon beszélgetek idegenekkel. :-) Én nem szoktam hagyni sem csíkot, sem háromszöget, mert annyira kétbalkezes vagyok, hogy mindig az van, hogy még ebből az oldalból egy kicsit, még abból és a vége a csupasz dombság mindig.
2016. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Dokihoz mindig csupaszra borotválva megyek, de egyébként is ezt a "fazont" részesítem előnyben. Terhességek alatt igyekeztem úgy időzíteni, hogy a dokihoz mindig ápoltan menjek e téren. Szülés előtt is leborotváltam indulás előtt.
2016. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Alapból mindig csupaszra borotválom. De, basszus én dokihoz nem tudok úgy menni! :) Ha dokihoz készülök, kb 1-1,5 hétig növesztem, úgy már azért takar valamennyit, és azt fazonra igazítom. De valahogy ez a csupasz dolog -lehet butaság- de nálunk a férjemé. :) nem a dokié! :)
2016. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!