Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedésre Béres Magnéziu...

Haskeményedésre Béres Magnézium és B6-ból (250mg) mennyi a maximum amit szedni lehet?

Figyelt kérdés

3x1et szedek de nem sokat ér.

Dokiezt javasolta így màst nem akarok szedni.

Lehet ezt még emelni?


2016. márc. 25. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én magnézium citrátból 2400 mg-ot szedtem. 3*2-t is szedhetsz nyugodtan, ezt nem lehet túladagolni. Akkor túl sok,ha már hasmenést okoz, de az még csak nem is az én mennyiségemnél van.
2016. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, mert a magneb6 250mg magnéziumot tartalmaz tablettánként. Ezzel szemben pl a magnerot 500mb tablettánként, és abból is lehet 3 szemet enni egy nap, szóval magneb6ból ehetsz 3×2is, vagy 3×3is.
2016. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 25. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hasfájásra szedek ebből a fajtából amit te is írtál 3x2-őt 4 napja a védőnő tanácsára, mert aztmondta egyáltalán nem jó, hogy ha fáj, mert nyílhat a méhszáj. Azelőtt csak napi 2-őt ettem ebből, és már az első nap után amikor többet vettem be magyarul napi 6-ot már jelentkezett a hasmenés. Szóval magam sem tudom, most mi legyen. Napi 2x 3x megyek wc-re emiatt, de ilyen nagy dózisban legalább használ és nem fáj a hasam. A védőnő amúgy azt mondta hogy maximum 3000 mg mehet minden nap.
2016. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3*2-t szedek naponta ugyanebből. Orvos javasolta, egyébként azt is mondta, hogy a magnéziumot szájon át nem lehet túladagolni. (persze nyilván nem arra gondolt, hogy valaki betöm egyszerre két dobozzal).

Emeld nyugodtan az adagot, előző terhességemnél volt, hogy napi 8-at is beszedtem.

2016. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3x2-t mondott az orvos, ennél kevesebb semmit nem ért, de még ennél kevesebb is hasmenést okoz igy nem szedek ennyit.
2016. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, kipróbálom ,emelem akkor mindenképp .
2016. márc. 25. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!