Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rózsaszín váladék 15 hetesen,...

Rózsaszín váladék 15 hetesen, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma reggel wc papíron rózsaszín véres valami volt

Nagyon megijedtem gyors zuhany és párom bevitt ügyeletre.

Ott jól leszídtak,mitszaladgàlok?,ez a lsgrossza


2016. márc. 28. 09:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

vigyázok, fekszem, te is tedd ezt :)

írj majd szerdán! :)

2016. márc. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én is tegnap tapasztaltam a folyás mellett 2 nyálkás vércseppet, 16 hetes vagyok, azonnal mentünk a kórházba. Engem nem toltak le tök aranyosak voltak, megnyugtattak, hogy semmi rendelleneset nem látnak, de azért pihenjek. Hát nagyon remélem, hogy nem lesz semmi, mert egy babát már vesztettem el. Remélem nálad is minden rendben lesz. Sztem jól tetted, hogy bementél, ha az ember nem megy be akkor meg azt vetik a szemére.
2016. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor pihenj te is sokat!:)
2016. márc. 29. 11:57
 14/22 A kérdező kommentje:

Voltam a dokimnâl.Azt mondta hogy nem a méhből jön .Szerinte kis fertőzés és mivel a pisilés is fura ezért írt fel vizeletfertőtlenìtőt és kúpot valami kencés több összetevővel.

Sokat is keményedek,ezért magnerotra vàltott és szigorú pihi.

Mindenkinek jó egészséget:)

Ui:

Ma a védőnővel meghallgattuk a kis szívét majd rúgott egyet az uh fej felé és eltűnt a kis huncut:)

Sajnos nem èreztem őt de ennek is eljön az ideje.:)

2016. márc. 30. 18:40
 15/22 anonim ***** válasza:

ez akkor jó hírnek minősül, pihenj tényleg sokat :)

köszi, hogy megírtad! boldog babavárást! :)

2016. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi,neked is boldog babavàràst:)
2016. márc. 30. 20:12
 17/22 anonim ***** válasza:

Még jó h bementel? Hat mi a pi**nak ul bent a korhaban ha nem azert h megvizsgaja a beteget ha panasza van? Ez a magyar orvoslas mar az agyamra megy. Maskor is menjel be. Akkor is ha mast erzel. Nekem ma a babam alig mozgott napkozben (29 hetes vagyok) monstam a paromnak mkor hazajott, h ha nem fogom erezni este akkor megyunk a korhazba. Nem hivok el fel senkit. A telefonba nem tud megvizsgalni. Azert ez abszurd. ( lefekudtem , es ahogy megpihentem , mert eleg jarkalos napom volt, nagyon elkezdett mozogni halistennek)

Igenis menj be! Ez a dolguk. Akar hajna4kor vagy este 11kor!

2016. márc. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Örülök hogy veletek is minden rendben!:)

Igazad van.De sok helyen hàla nagyon segìtőkészek.Úgy làtszik kifogtam:)

2016. márc. 31. 08:17
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy nem tajekoztattak, hogy mi var rad, s ho mikor kell szolni, bemenni, stb. Itt Hollandiaban van egy telefonszam amit ejjel nappal lehet hivni ilyen dolgok miatt. Nekem is volt rozsaszin valadek, ami teljesen normalis. Kar hogy izgulnod kellett emiatt, illetve bemenned, illetve vegighallgatni, hogy minek mentel be.
2016. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam nem vàrommeg amig elvetélek hanem megmentema kisbabãmat amig lehet.

Telefonon nem tudhatjâk mi van odabent,főleg hogy màr volt 11 hetesen vetèlésem.

Persze ha màsnak vanilyenyegítség és őt ez megnyugtatja az jó.De sajnos èn nem ilyen vagyok.

2016. márc. 31. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!