Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a férjem miért...

Szerintetek a férjem miért nem mondta még el a szüleinek, hogy babát várunk?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok, és ő még nem mondta el a szüleinek. az én szüleim tudják már rég, és örülnek neki. ma azt mondta a férjem, hogy felhívta az apja, hogy ő és a férjem öccse átjönnek locsolkodni. de ő mondta nekik, hogy ne jöjjenek, mert nem vagyunk itthon. ami nem igaz, csak ha átjönnének, akkor meglátnák a nagy hasam, és nem akarja hogy megtudják. már többször kérdeztem, hogy mikor akarja elmondani, mindig csak azt mondja hogy "majd".

az ő szülei, ezért én nem erőltetem, de rosszul esik, úgy érzem hogy szégyelli a terhességem.

szerintetek miért lehet ez?


2016. márc. 28. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mondjuk talán A FÉRJEDET kérdezd meg?...


Most mi tippelhetünk, de az igazságot ő tudja egyedül.

2016. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de azt mondta, hogy nem szégyell, és majd elmondja. Ennél többet nem mond, hiába kérdezem, hogy miért nem mondta el eddig.
2016. márc. 28. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy milyen viszonyban van velük? Az én férjem se mondta el apósomnak, pedig én már napokon belül szülök. Nincsenek jóban, nem nagyon szoktak beszélni. Mióta terhes vagyok egyszer se érdeklődőtt apósom felőlünk, így mi sem kerestük meg a hírrel.
2016. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is szoktál a szüleivel találkozni?hogy eddig még nem látták a pocakodat.Amúgy fogalmam sincs miért nem mondja el,nekem rosszul esne.
2016. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vannak, szinte minden nap találkoznak. Én utoljára 10-11 hetesen találkoztam velük, akkor még nem látszódott a hasam.
2016. márc. 28. 13:20
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor tényleg furcsa, de cska ő tud választ adni neked rá, senki más.
2016. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes..Azért egy magyarázat járna neked.És ha véletlenül meglátnak vagy más elmondja nekik az jobb lesz? Meg amúgyis szerintem rosszul esne nekik hogy szülés előtt/után mondja el.

A második genetikàn is túlvagytok szóval még a babona sem esélyes.Beszélj vele és ha jó a viszony el kéne mondani már szerintem.

2016. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is furcsa. Főleg, hogy ő dönt, átjöhetnek-e locsolkodni, mikor nem hozzá, hanem hozzád jönnének, és ezért még hazudik is...


Én biztos a sarkamra állnék, és elmondanám neki, hogy ez nagyon zavar, abnormális a viselkedése, és tegyen valamit, hogy érezd, fontosak vagytok neki.

2016. márc. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én mondtam, hogy vagy elmondja nekik mielőtt átjönnek, vagy találjon ki valamit hogy miért nem jöhetnek át. nem hiszem, hogy így kéne megtudniuk, hogy hirtelen nagy hassal látnak, de a férjem szerint nem is látszódik a hasam, csak úgy tűnik mintha meghíztam volna kicsit. de tudom hogy nem hülyék, észrevennék hogy terhes vagyok. de ő úgy döntött, hogy inkább nem mondja el, és azt hazudja hogy nem vagyunk itthon.
2016. márc. 28. 14:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem önmagában a tény nagyon furcsa, hogy a férjed kizár az életének egy részéből, bizonyos döntésekből...én biztosan leülnék sürgősen beszélni vele, mert szerintem ez hosszú távon nagyon rossz irány (nem csak a terhesség bejelentéséről van itt szó...).
2016. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!