Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős folyás vagy magzatvíz?...

Erős folyás vagy magzatvíz? Részletek lent

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz de a tisztánlátás miatt minden részletet leírnék.22 hetes vagyok, múlt heten szerdán voltam a saját dokimnál uh-val megnézte a kicsit mindent rendben talált magzatvíz,méretek stb.Viszont csütörtök délelőtt óta olyan mintha szivárogna valami,nedvességet érze odalent.Nincs fájdalom, csípő érzés semmi.Utána néztem éd találtam olyan tisztasági betétet ami kimutatja a magzatvíz szivárgást.Vettem is kettőt, fel is használtam az egyiket délután a másikat este.Az egyik elszíneződött egy picit, a másik egyáltalán nem.Mivel ez a fura érzés továbbra is megvolt pénteken reggel első dolgom volt a dokit hívni, aki azt mondta hogy ezek a magzatvíz kimutató betétek nem megbizhatóak, akkor is elszíneződnek ha valakinek erősebb a folyása.Azt ajánlotta hogy normál tisztasági betétet tegyek be és ha 1-2 óra alatt elnehezül, vizes lesz azonnal menjek be a kórhába.Én meg is fogadtam a tanácsát de a tisztasági betéteken egy csepp nedvesség sem volt.Estére semmit nem használtam és reggelre a bugyin sem volt semmi látható de maradt ez a hülye nedves érzet.A mai napi érzem ezt az érzést de továbbra sem volt semmi sem a bugyimon, sem tisztasági betéten.A kellemetlen érzés miatt nem tudom hogy bemenjek e a kórházba?Mit javasoltok?

2016. márc. 29. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! en azt mondom, menj be a korhazba es nezesd meg magad egy nogyogyasszal. en ikrekkel voltam terhes es nekem is a 21. het kornyeken kezdodott egy erosebb folyas, amirol azt hittem, h magzatviz. Azonnal rohantam a korhazba, m ez nem vicc. A doki megnezett es megnyugtatott, h ez csak eros folyas. A magzatviznek edeskes szaga van, meg kicsit rozsaszines es eloszor csak kis mennyisegben jon, mint egy sima folyas, aztan par ora mulva durvabban. Szerintem mindenkepp nezesd meg, m ha megrepedt a burok, akkor be kell fekudni a korhazba.
2016. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!