Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztnél a teszt...

Terhességi tesztnél a teszt csík lehet erősebb, mint a kontrol csík?

Figyelt kérdés
Most csináltam egy facelle tesztet, és a terhes csík erősebb, mint a kontrol. Járt már valaki így? :O
2016. márc. 31. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már nagyon terhes vagy!!! :) Gratulálok!!! :) Nekem az első pozi tesztemen nagyítóval kellett keresnem a csíkot! :)

14+5 hkm

2016. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, neked is gratulálok, és boldog, problémamentes babavárást kívánok :D
2016. márc. 31. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nagyon az volt, köszönöm szépen! :)

Orvoshoz mikor mész? Utsó mensid első napja mikor volt?

2016. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tesztcsík jelent meg nekem egyből nem a kontrol csík 21km
2016. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam ultrahangon, már dobogott a pici szíve, de találtak mellette egy hematómát, amiatt már az 5. héten befektettek, mert véreztem, de ma vagyunk 6+3 hetesek :)
2016. márc. 31. 12:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor most miért is teszteltél???
2016. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Puszta kíváncsiságból :)
2016. márc. 31. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha attol tartottal h baj van es ezert teszteltem, tudnod kell, hogy tobb mint egy het mire kiürül a hcg. Totál felesleges a teszt. Nyilván emléknek nagyon jó 😊 de masra nem.
2016. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
haha, aranyos! :) amúgy én is mániákus tesztelő voltam, kb 20 tesztet lőttem el, és beragasztottam őket füzetbe, ahogy szépen erősödnek! :) Aztán abbahagytam...azóta nem teszteltem, bár van még otthon pár darab olcsó tesztem...11 hetesen szívhang hallgatót vettem, most már ez jobban megnyugtat, ha hallom a pici szívecskéjét dobogni...3-4 naponta fülelem... :)
2016. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!