Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második teszten is nap végére...

Második teszten is nap végére megjelenő nagyon halvsny piros csík terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Màr van egy lányom. Hatàrozottan azokat a tüneteket érzem, mint anno vele, így nem bírtam a kivàncsisàgommal és baromi koràn, menstruàció előtt 4 nappal teszteltem, negatívat. Egy óra múlva baromi vékony és halvàny de hatàrozottan kivehető csíkocska jelent meg. De nagyon meg kell nézni h meglàsd. Vettünk gyors mégegyet, az full negatív. Két napra a nemvàrt napjàn csinàltam két negatívat, nap végén kidobnàm és az egyiken megint ott a keskeny halvány piros csík. Tudom lehet szàradàsi folt, de kettőn négyből? Nyilvàn ha nem jön meg két nap, vagyis karàcsony miatt hàrom múlva újra tesztelek, de megöl a kiváncsisàg, jàrt màr így valaki??

2015. dec. 24. 17:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Itt a ketevesem.


Nem vart elott 3 nappal este


Dobtam volna ki 15 perc utan es figyelt a csik

2015. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Képet nem tudom, hol kell csatolni...
2015. dec. 24. 18:44
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszi! És mennyire volt erős? Ez nagyon keskeny, halvány, alig észrevehető, de rózsaszín.
2015. dec. 24. 18:46
 4/28 anonim ***** válasza:
Vekony halvany
2015. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu itt feltoltheted.Megnezzuk :)
2015. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem sikerült! Köszi! :-)

2015. dec. 24. 19:25
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha rozsaszin, mar pedig annak tunik akkor ez halvany pozi. 1 vagyok
2015. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Sikerult igen :) Ez szaradasi csik csak :( Ez negativ de ne legyen igazam! 5# voltam Halkan jegyzem meg carok a kazettas tesztek, szerintem tesztcsikossal ismetelj!
2015. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

5ös: az első tesztcsíkos is ilyen lett hàromnegyed óra utàn. :-/

2015. dec. 24. 20:33
 10/28 anonim ***** válasza:
Azert irtam mert nekem pl 2* volt ilyen.Feltettem ide gratulaltak sokan.Vettem egy 3. tesztet masfajtat tesztcsikot es az total homezo volt :) Az mutatta az igazat! Azert drukkolok! Mikorra varod a verzest? 5#
2015. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!