Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor forduljak orvoshoz?...

Mikor forduljak orvoshoz? Kb.5hetesen lát már valamit a doki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja teszteltem pozitívat, és néha görcsölget a hasam. Most kb. 5+1 hetes terhes vagyok (mensi szerint). Szerintetek ha holnap elmegyek nőgyógyászhoz, lát már valamit? Vagy legalább azt, h jó helyen van-e a baba?? Félek, hogy valami baj van, csak azért akarok ilyen korán menni. Tudom, hogy szívhang még nem lesz, de legalább a terhesség tényét fogja tudni igazolni? Meg látszik, h jó helyen tapadt-e meg?


Valaki volt az 5.héten dokinál? Mit látott? Köszi mindenkinek, aki ír :)



2016. márc. 23. 20:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia, nekem 2 halvány pozitív teszt után nem látott semmit se a doki :( elvileg ma lennék 6 hetes, és tegnap voltam dokinál. azt mondta, h menjek vissza 1 hét múlva, lehet később volt a beágyazódás és még nem látszik semmi. és mondta, h nem mindig látszik 5 hetesen, leginkább 6-7 héten látszik már rendesen. de fel ne add :) reméljük nálad már holnap látni fogja :)
2016. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Regáti ***** válasza:
69%
Én teszteltem és elmentem dokihiz ő mondta hogy 5 hetes terhes vagyok, látszott is!de vissza kellett mennem 1 hét múlva akkor már szívhang is voltm
2016. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látni fog egy pár milis petezsákot és szikhólyagot :)
2016. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lat lezik mar a petezsak, de meg ez sem teljesen biztos.

Erdemesebb lenne kivarni a betoltott 6 hetet, tehat en inkabb egy het mulva mennek a helyedben. Akkor lehet, hogy mar a szivcso is pulzalni fog.

Ha most mesz, akkor igy is, ugy is visszahivnak 1-2 het mulva, mert meg nem lesz szivhang, nem biztos, hogy megnyugszol.


En csak akkor mennek ilyen hamar, ha lenne okom feltetelezni a mehen kivulit (pl korabbi mehenkivuli miatt, vagy nagyon eros fajdalmaim lennenek).


A gorcsolgetes normalis.


De persze menni mehetsz, csak nem biztos, hogy azt latod, amit remelsz es ez nem jelenti azt, hogy gond van.

2016. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hét 6 naposan voltam,akkor csak petezsák látszott, visszahívtak 8 hetesen, akkor már volt embrió és szívhang is.
2016. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ChubbyCat válasza:
100%
Szia, én egy hete csináltam tesztet ami pozitív lett és mert nagyon izgultam elmentem nőgyogyihoz, hogy tudjam minden rendben. (hogy nem méhen kívüli, és tényleg ott van addig nem is mertem elhinni) ultrahangot csinált, már látszódott hogy sül ott valami. És rögtön meg is állapította hogy csak a 3-4 hétben vagyok. Szóval látszik az.
2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Véhül nem mentem el dokihoz, várok még kicsit, jövő hét elején vagy közepén megyek majd...

Köszi mindenkinek :)

2016. márc. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!