Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhesen mikor kell a...

9 hetes terhesen mikor kell a lazcsillapitas? Esetleg valami otlet mivel, mint pl furdo, ami hany fokos is legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, elvileg furodni se szabad...


Most 37°C a hom.


2016. ápr. 1. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, attól hogy valaki beül egy forró vízbe, attól még nem lesz lázas!


Azért nem ajánlják a forró fürdőt, nehogy vetélést okozzon.

De ez is csak népi hiedelem.

Én rendszeresen fürödtem meleg és néha még annál is melegebb vízben terhesen. 3 egészséges gyerekem van.


A fertőzést meg könnyebb összeszedni egy idegen wc-n...

2016. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja,folyamatosan kb. 6 hetes vagyok. Mondjuk mostmár nem fogom mérni mert felesleges!
2016. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Először is lehet fürdeni.

Másodszor 37,5 és 38 között hőemelkedésről beszélünk.

Csillapítani én 38,5-től szoktam. Terhesen Paracetamol tartalmú készítménnyel.

2016. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy 38 felett vegyek be lázcsillapítót, és nekem a panadolt ajánlotta.Boldog babavárást!
2016. ápr. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ma töltöm a 16.hetem,sokszor voltam rosszul és megmértem a hőmet,36.8volt a legalacsonyabb,átlagban 37-37.4 volt. Hívtam a háziorvost,vèdőnőt is,kaptam receptre algopirint,de szigorúan csak akkor vehettem volna be,ha a lázam tartósan 38.5 fölé megy. Előtte a hidegvizes borogatást vagy langyos tusolást ajánlottak. Szerencsére már nincs ilyen gondom,kb a 12.héttől volt ez az időszak 2 hétig. Ilyenkor máskent működik az immunrendszer is,ezért nem szabad azonnal beavatkozni (meg amúgy se). Fürdőt nem tiltják,de nem is ajánlják általában. Jobbulást :)
2016. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? :)
2016. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mar jol vagyok, koszonom, csak meg a franya natha van meg, de az is mulik! Szerencsere, a hom se ment 37,5°C fole, ma voltam UH-n es a baba is jol van! :)
2016. ápr. 5. 15:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Na orulok neki :)
2016. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!