Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 cm vagyok,21 éves és 65...

168 cm vagyok,21 éves és 65 kiló! maga a testalkatom nem vékony, csak a hasam nagy a sok sörözéstől! ha abbahagyom az italozást és este 6 után nem eszek lefogyhatok újra 60 kiló környékére? vagy sörhasból nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
le lehet de nem lesz egxszerű én is azzal küzködök sajnos
2011. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek tisztázzuk a legfontosabbat... sörhas oké, de zsigeri zsír miatt dudorodik ki a hasad vagy már a hasizmon felül van a zsír nagy része?

Ha zsigeri zsírról van szó, ami csak annyi, hogy a belső szerveid közti zsírszövetek harapóztak el, azt pusztán mozgással ki lehet nyírni (és egy minimális kaja odafigyeléssel). Ha már a hasizmon felül van a zsír nagy része az már nehezebb dolog... oda kemény diéta és kemény edzés kell.


A hat után nem evést felejtsd el ez a világon a legnagyobb hülyeség. Napi 5-6 étkezés kell, és teljes testes edzés. Legjobb a konditerem, de otthon saját súllyal és 1 db tárcsás kézisúlyzóval is menni fog a dolog.


Olvasd el ezt: [link]

2011. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a hasizom alatt van még, és köszi a választ megpróbálom amit mondasz:)))
2011. júl. 30. 09:10
 4/6 anonim válasza:

szia

168cm vagyok én is és 70 kilo , csak én szin tiszta izom, és innen fogyok 10 kilot versenyekre, valamikor egy hét alatt , csak akarat kell hozzá h lefogysz és kész !!!!

2011. aug. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne egyél kenyeret, krumplit , tésztát , csokit, ne igyál cukros italt, a többiből meg annyit amennyit akarsz , és lefog menni simán !!! elöző voltam
2011. aug. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, betartom őket :)))
2011. aug. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!