Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkatom van,190cent...

Vékony testalkatom van,190centi vagyok és 76kiló heti hányszor járjak konditerembe? Hogy lenne a leghasznosabb?

Figyelt kérdés

eddig jártam egy hónapot, heti 4-5 alkalommal, de most mondták nekem hogy hagyni kell pihenni az izmot, hülyeség pl hétfőn mellezni meg bicepszezni, meg szerdán is, mert még roncsolva van az izom és többet ártok mint használok, ez tényleg így van? szóval az lenne a kérdés hogy milyen időközönként éri meg lejárnom? igazándiból tömegnövelőt is szedek, pár kiló feljöhetne rám.


hétfő: mell-bicepsz

szerda: hát-tricepsz

péntek: váll-láb + esetleg has



erre godnoltam


2011. márc. 24. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az osztás jó. A tömegnövelés viszont a kaján múlik, nem a tömegnövelőn.

2011. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kezdoknek tenyleg teljesen felesleges heti 4-5x gyurni.Untig eleg heti 3 ,eleinte teljes test edzese hetente 3x ,kesob lehet osztani ..ugy ahogy leirtad az megfelelo ..anyit meg hozzatennek hogy a hasat es vadlit minden edzes alkalmaval edzheted.

A testépitesben kb. 65% mulik a kajan es 35 az edzesen ,meg persze a pihenes/regeneralodas a harmadik legfontosab tényezo.Szoval a kaja az alap ,ha nincs jo etrended hiaba fogsz jol edzeni,akarmit szedni , a fejlodes minimalis lesz.Tehat figylej arra hogy mit eszel ,nezz utana a neten a megfelelo etrendnek,szedj kiegeszitoket pihenj-aludj eleget es gyurjal kemenyen.hajrá!!

2011. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!