Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Link küldése? 155 cm vagyok,14...

Link küldése? 155 cm vagyok,14 éves és vékony. Nagyon picinek érzem magam és ezért alig van önbizalmam. Képeket vagy leírást szeretnék kapni, hogy szerintetek hogy tudnám optikailag nyújtani a testalkatom, természetesen a koromhoz képest.

Figyelt kérdés

pl.:milyen cipőket vegyek(linkel mégjobb)

stílusom (sajnos) még nem alakult ki...álltalában csőgatyát viselek, tornacsukával, egy polóval..ingel vagy toppal..de szeretem a szoknyákat, az egyberészeseket is..elég változatosan öltözöm :D


2010. aug. 5. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
ha találtok helyesírási hibát...bocsi, de elég későn írok és már fáradt vagyok ahoz ,hogy a helyesírással foglalkozzak..tehát lehetőleg a kérdésre válaszoljatok!!!előre is köszi :D
2010. aug. 5. 22:10
 2/8 anonim ***** válasza:
magassarkuba jarj, csonadragba, hosszukas nem bo bluzokban:), amugy nem mindenki magas en pl 165 vagyok 12 evesen es barmit megtennek hogy kisebb legyek es meg noni is fogok, na kepzeld el az en onbizalmamat en inkabb azt a kerdest tennem fel mit vegyek fel hogy alacsonyabbanak tunjek? :P
2010. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

na ne viccelj, én 18 éves vagyok, fiú és kb 165 centi.

meg fogsz te még nyúlni...

2010. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és mindenki 14 évesnek néz... jó eséllyel... ami nem is lenne baj, ha nem a testmagasságom miatt történne...
2010. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a miniszoknya egy csinos cipővel (nem tornacipő) optikailag nyújtja a lábakat. a hosszabb derekú felsők a felső testrészedet nyújtják meg.

amúgy meg manapság sok az alacsony pasi :P ők örülnének neked biztos :P osztsam is vhogy 155 cm vagy még kissebb és egy velem egymagas pasival jár (162-63 cm) :D

2010. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja és itt egy link :D

[link]


*előző válaszíró*

2010. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

meg itt van még :D

2010. aug. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ne érezd magad picinek. Inkább örülj neki, én egy 174 cm állat vagyok. Nem hordhatok magassarkút és álltalában ez a reakció ha rám néznek: magas vagy... Mintha nem tudnám.
2010. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!