Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabétesz: Mennyi...

Terhességi diabétesz: Mennyi a jó vércukorérték?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy evés után 7 alatt kell lennie, de mennyi a jó érték pl: reggeli, vagy ebéd után? Mibe kötnek bele a szakrendelésen?

Köszi a válaszokat :-)


2016. ápr. 4. 11:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem az első gyereknél a határon volt a terhelésesem, így diétára nem fogtak, viszont azért oda kellett figyelni. Most elmentem 3 héttel hamarabb a terhelésesre, ami 9,3 lett...Így azonnal elkezdtem diétázni+cukrot mérni. Most vagyok 24 hetes, már nem vagyok rosszul, kezdenék kívánósabb lenni...Próbálgatom, hogy mit bírok, mit nem. Hétvégén szeretnék palacsintát sütni, de nem tudom, milyen lisztből. A teljeskiőrlésű nem vált be.
2016. ápr. 5. 10:01
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz? :)

2016. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Érdekes :-)

Élesztő a palacsintában, azt hiszem ezt még emésztem :-)

Nem is tudom, melyik liszt a legjobb a ch-diéta szempontjából.

Igazából délután ennék belőle, mert akkor jó értékeim szoktak lenni. Már unom, hogy én semmiből sem ehetek.

Ma reggel rozsos zsemléből csináltam melegszendvicset (csak 1 perc a mikróba, így csak a sajt olvad rá, a zsemle nem pirul)és raktam rá kechupot+majonézt, erre 1 órás érték 6,9 (?!?), 1,5 órás 5,1. Tízórai 2 dl Mizo light kakaó (édesítőszeres), Korpovit keksszel 1 órás érték: 4.9

2016. ápr. 5. 12:00
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdemes lesz szétnézned Nóri honlapján (amit linkeltem), ő 160g-os diétán van sok-sok éve, és olyanokat főz, hogy még!

Mellette nem fogyaszt tejterméket meg glutént sem, ez is igaz...

2016. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!