Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17hetes kismama vagyok nem...

17hetes kismama vagyok nem érezem a babát mozogni baj lehet vagy még pici és azért nem?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok aggódom!
2016. ápr. 4. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nem kell aggódni :)

En 16hetes par naposan éreztem először,de mindenki mas. Tesom csak a 19.het utan!

Ha nincs,szerezz be egy szivhang figyelot, engem mindig megnyugtat ha nem erzem a kis dragamat! :)

2016. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy már kellene érezned? 1. babát átlag 18-22. héten érzik először mozogni, barátnőm a 19-20. hét körül érezte, én kicsit jorábban, de sokáig nem is voltam biztos benne, csak mikor láttam is 1-1 rövid pillanatra a hasamon, mert olyan pici mozgásról van szó.
2016. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 19. hét végén a 20. hét elején éreztem először.Ne aggödj hamarosan érezni fogod!:)
2016. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 21. Héten éreztem a babócát,első baba :))) 31 hetesek vagyunk már :))))
2016. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 18 hetes (szintén első terhesség), még csak egy-két napja érzek egy kis buborékolás jellegű mocorgást, de bevallom, megesküdni nem mernék rá, hogy a kisbaba, de lehet. Én nem gondolom, hogy baj lenne, sokan csak a 20. héten, vagy azután érzik csak.
2016. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 14. hét óta érzem a bugyborékolást, és a 15-16 héten kezdtem el konkrétan érezni, ahogy neki ütődik a hasfalamnak, és nem csak éreztem, de látványosan ki is dudorodott olyankor. Most 17 hetes vagyok és már nagyon aktív. Én is első babámat várom, meg is lepett hogy ilyen korán érzem, de én nagyon vékony vagyok. Szerintem ne aggódj simán időben vagy még, van aki csak a 20. hét körül kezd érezni valamit. Azt hiszem függ attól is hogy hol tapadt meg a lepény.
2016. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!