Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennétek így a 12. heti...

Ti mennétek így a 12. heti ultrahangra?

Figyelt kérdés

Munkahelyem miatt (ebbe most ne menjünk bele, igyekszem minél előbb menekülni onnan, de még várnom kell kicsit) vagy jövő hét hétfőn megyek az ultrahangra (havi szerint ekkor 12+1 leszek, előző ultrahang szerint viszont csak 11+3) vagy pedig csak huszadikán, de ekkor viszont meg az én számításom szerint épp talán beleférek.

Melyik lenne a jobb döntés?


2016. ápr. 6. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj amikor időpontot adtak, mivel várandós vagy kötelesek a munkaidődben elengedni
2016. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem engednek. Nem és kész. Ne gondold, hogy nem próbáltam már érvényesíteni a rám vonatkozó jogszabályokat, magasról tesznek rá és meg is bosszulják, ha ellenkezni merek. De mivel itt 7 hónapja vagyok, előtte pedig nem gyeten voltam, ami nem számít bele semmibe, ami 2 éven belül lenni kell, ezért várnom kell kicsit még. Én úgy gondoltam, hogy huszadika körül már mehetek táppénzre. De addig be kell fognom a szám, mert amikor már anyagi kárt is okoznak a stressz mellett, ott azért nagyon vigyázni kell, ezért a kérdés.
2016. ápr. 6. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 12+1-ként menj, a baba a 12. hétben éppen benne lesz, te meg terhesként épp annyi vagy, így szerintem az lenne a legjobb.
2016. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 12+6 naposan voltam, és 13+néhány naposnak mértek akkor. beleférsz még a 13. héten is menni.
2016. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 13+1 hetesen voltam a "12. heti" UH-n.
2016. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 6. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a számított kora szerint 11+3 voltam, amikorra az időpontot kaptam. Az első kérdése az asszisztensnőnek az volt,h "akkor miért jött? nem ért volna rá a jövő héten?" mondtam,h mostanra adták az időpontot, erre a doki nagy duzzogva közölte,h azért megnézem. És egy héttel nagyobb volt a koránál..

Szerintem menj hétfőn, nehogy a későbbi időpontban már túl nagy legyen a genetikai vizsgálathoz.

2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!