Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. Után rögtön sikerül...

Missed ab. Után rögtön sikerülhet terhesség? Honnét számoljam a korát? Mikor érdemes megnézetni orvossal?

Figyelt kérdés
03.12. volt missed ab miatt abortuszom. Nem Magyarországon elek, tablettaval csinaljak itt, elôszôr hormont adnak ami befejezi a terhességet, utana pedig egy masik tabletta fajasokat idéz elô, es igy ûrûl ki a még vérzéssel. Ez rendben megvolt.7. heten voltam. ( csak üres petezsák volt) 1,5 hete csinaltam egy terhessegi tesztet pozitiv volt. Nem foglalkoztam vele. Gondoltam ehhez is idô kell. közben pár nap múlva éreztem a peteérést es csináltam meg egy tesztet, ami mar totál negatív volt, az ovu teszt meg kiabált, annyira pozitiv volt . Egyutt is voltunk a párommal . Itt ez a módszer után nem mondjak hogy várni kell . sőt . Mivel nem vagyok mai csirke a doktornő azt mondta mindent bele mert ilyenkor még könnyebben ujra össze jöhet . Az ovu teszt 03.21-en volt pozitiv . Tegnap este fájdalmakat, szurkálást éreztem a jobb petefeszkemben. Gyanús volt igy ma vettem egy tesztet. Delutan csináltam meg ráadásul . Megis pozitiv lett. Most mikor érdemes előszőr igy orvoshoz mennem hogy kiderulhessen ez újabb terhességet jelent e? Járt mar igy valaki? Várnám a véleményeket . Mert ugye itt menzi nem volt. A még kiürülésének a napja lehet gondolom a ciklusom első napja. Nem merek örülni es beleélni sem merem magam . Szerintetek?

2016. ápr. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az ovud időpontját tudod, tehát onnantól kb 2 hét és akkor vagy 4 hetes terhes. Attól függ mit szeretnél látni! 5 hetesen már pl lehet petezsákot látni, 7 hetesen meg már többnyire zakatol a szív is :)

13 hetes kismama, akinek többször volt korai vetélése (5-6 hét között)

2016. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ ! Gratulálok neked első válaszoló!

Félelemmel vagyok tele hogy hátha mégsem ....vagy hogy ugy járok mint legutóbb ....de azert próbálok pozitiv is lenni.04.21-re van kontroll időpontom .Akkor gondolom már látni is lehet valamit mert az akkor kb 6. Het lesz .Nagyon remenykedek !

2016. ápr. 1. 18:00
 3/4 anonim válasza:

Szerintem is az ovulációtól számold +2 hét... :) de a terhesség első felében egyformán fejlődnek a pocaklakók, így uh alapján is pontosan meg fogják tudni mondani. :)

Én a helyedben akkor mennék, amikor már biztos kell legyen szívhang, fölöslegesen idegeskednék mondjuk az 5. és a 7. hét között.. De lehet, hogy így sem lennék nyugodt :)

(Egyébként nekem a kislányommal már 6 hetesen egyértelműen volt szívműködés, ez lehet köztes megoldás :D)

2016. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babamama89 ***** válasza:
Mi lett veled?
2016. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!