Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen csak petezsák és...

7 hetesen csak petezsák és szikhólyag. Lehet még ebből baba? Volt valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, pont ma vagyok mensi szerint 7 hetes. A doki csak szikhólyagot és petezsákot látott, babát nem :( Szívhang nincs, de említett valami kezdődő pulzációt?! amit látni vélt. Ez biztató szerintetek? Egy hete is voltam orvosnál, akkor még szikhólyag nem volt! Tehát azóta nőtt valamicskét...

33 naposak a ciklusaim, biztos, h később fogant...,na de ennyivel? Utolsó mensi február 17.-21.

Van valaki,akinek csak a 8. hétben lett szívhang? Egy hét múlva kell visszamennem. Félek, első baba lenne :(



2016. ápr. 6. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Készülj fel,vànszorogni fognak a napok de minden rendben lesz.Csak erre gondolj.:)

(Koràbbi vàlaszoló)

2016. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztatást, sokat segítettetek :)

Köszi kedves utolsó válaszoló, sajnos tényleg rengeteg idő az egy hét... :(

2016. ápr. 7. 12:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Az orvosom engem teljesen megnyugtatott. Abszolut nincs ok az aggodalomra. Az a fontos, hogy legyen fejlodes hetrol hetre, es hogy mennyi Uh szerint a Pici es aszerint mit mutaat az uh. Mar korabban is irtam menszi szerint tegnap voltam 8 hetes, amugy uh szerint 6 hetes egeszseges lathatoan jol fejlodo terhesseg. Mi is most varjuk a szivhangot. En kedden megyek legkozelebb. Probalj megnyugodni. A masik amit az orvosom mond, legyunk TURELMESEK es azt a valtozast amihez kell 1-2 het ne akarjuk 1 nap alatt. Gondolok Ratok.
2016. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mensi szerint számolt 7 hetesen konkrétan kb semmi sem látszott nálunk. Egy kis foltocska, de sztk-ban még azt se látták rendesen csak magán orvosnál. De minden orvos azt mondta akkor, hogy bármi lehet: méhen kívüli és persze egészséges terhesség is.

Hú de nagyon aggódtunk! Pedig nem kellett volna, mert most már UH alapján számolva 9 hetes(menstruáció alapján 12-13) és látszik keze, lába feje, minden rendben van.

Csak későn fogant, na és.

2016. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam uh.-n, és minden rendben van velünk. Már 5.4 mm a babucim, és dobog a pici szive :) Nagyon boldog vagyok!

Ma vagyok mensi szerint 8hetes+1napos, de az uh. szerint csak 6hét+2nap. Szóval jóval kisebb, mint ahogy gondoltam... De a lényeg,hogy jól van :)

Dec. 6-ára várjuk a kis manót, életem legjobban várt Mikulása ;) :D

Üdv mindenkinek :)

2016. ápr. 14. 19:04
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Orvendek Nektek. :)


en vegul elvesztettem a babamat :(

2016. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csodás,latod megérte kitartani s bízni;)

Gratulàlok.


Utolsó vàlaszolo nagyon sajnàlom..:(

2016. ápr. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16-os, nagyon sajnálom a babádat :( Köszönöm, hogy bíztattál :)

17-es, neked is köszönöm szépen, aranyos vagy, hogy próbáltál megnyugtatni :)

2016. ápr. 15. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!