Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annál a dokinál fogok szülni...

Annál a dokinál fogok szülni akihez gondozásra járok, ha nem viszek másikat?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez? Olyan létezik,h járok gondozásra vkihez,de az nem vallal szulest?
2016. ápr. 7. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

csak a két szép szemedért nem fog bemenni az éjszaka közepén. fel kell fogadni ha nála szeretnél szülni, aminek persze ára van (100-150E körül van mostanában).

vagy ha ezt nem igényeled akkor annál fogsz szülni aki ügyeletes lesz akkor

2016. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadod és el is vállal, akkor valószínűleg nála fogsz szülni (ilyenkor bemennek külön a kórházba), ha nem, akkor az ügyeletesnél!
2016. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem! Én nála akarok,nyilván pénzért.csak vhol mintha azt hallottam vna h nem vallal szulest. De ez hulyeseg ugye? Ha vallal gondozast,hogy a busba ne vallalna szulest?
2016. ápr. 7. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk van olyan doki aki vállal terhesgondozást de szülést nem. Kérdezd meg tőle!
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt talán az orvossal beszéld meg! mi honnan tudjuk, pláne név nélkül, hogy az a valaki mit vállal! :D


nálunk amúgy van olyan orvos aki csak terhesgondozást vállal

2016. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van olyan doki, bár ő már a korából adódóan nem vállal szülést de terhesgondozást igen. Kérdezd meg tőle.
2016. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki nem vállal szülést. Én úgy szültem, hogy a saját orvosomhoz jártam terhesgondozásra az utolsó hónapig, de már meg volt beszélve egy másik orvossal, hogy megyek hozzá, és nála szülök. A saját orvosom javasolta őt egyébként. Azt én dönthettem el, hogy mikortól megyek át hozzá, de én jól megvoltam terhesgondozáson az első orvosommal. (Neki volt ultrahangja a rendelőben, és mindig megmutatta a babámat :) )
2016. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!