Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mavoltam dokinál! Ez normális...

Mavoltam dokinál! Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál ultrahangn nézegette de szidta a gépet alig nézegette azt mondta most nem tudja hogy élő e az embrió,kb2perc volt egy helyen végig huzta és mondta hogy rendben 7mm es élő embrió ,7 hetes vagyok.olvasgattam és 10-12nek kell lennie.nem nagyon nyugtatott meg.kiaadta a pairt amivel menjek a védőnőhöz és ennyi.aggodom.
2015. dec. 4. 17:58
 1/3 mandiga ***** válasza:
Nem csodálom, hogy aggódsz, és lehet az ultrahang gép sem volt a legjobb. Én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz mindenképp.
2015. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmegyek ultrahangra máshova,remélem még az ünnepek elött eltudok menni ,mert aggodok.
2015. dec. 4. 18:47
 3/3 mandiga ***** válasza:

Biztos, hogy fogadnak, minél előbb intézd az ultrahangot. Hihetetlen, hogy milyen orvosok vannak.


Szorítok nagyon, és majd írd meg mit mondtak az ultrahangon.

2015. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!