Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki FUROCEF nevű...

Szedett valaki FUROCEF nevű antibiotikumot a terhessége alatt? Ezt írta fel ma a háziorvos a torkomra. És Ginkgo bilobát? Ezt meg a fül-orr gégész írta fülzúgásra.

Figyelt kérdés

Hetek óta pulzáló fülzúgásom van a jobb fülemben,ma voltam a fülészeten,ahol belenézett a fülembe és ennyi,majd kijelentette,hogy a terhesség okozza.Olvastam róla,a sima fülzúgást okozhatja,de a pulzálót nem,na de ő az orvos. :/ Kiírta ezt a ginkgo bilobát,de az van ráírva,hogy terhesség esetén nem javasolt a szedése.

A házi orvost kérdeztem róla,ő nem tudja,kérdezzem meg a patikában,de még pluszba kiírta ezt a Furocef nevű antibiotikumot is.

Lázam nincs,nem is volt,csak a torkom is fáj egy ideje.Nem tudom be merjem-e szedni ezeket?

18 hetes kismama vagyok egyébként.


2016. ápr. 7. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Mielőtt beszeded, kérdezd meg a nőgyógyászodat. Nekem is írtak fel olyan antibiotikumot terhesen, amit nem kellett volna, pedig szóltam, hogy babát tervezünk, csak még nem tudtam tesztelni. Az orvos azt mondta, nyugodtan szedhetem, de sajnos tévedett, kismamáknak azt a típust nem szabad.

Az volt a szerencsém, hogy olyan korai szakaszban szedtem, hogy nem csinált bajt (beágyazódás környékén).

2016. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!