Cukorbaba kérdése:

Lehet ez toxémia?

Figyelt kérdés
Fehérje és geny van a vizeletemben, vizesedek minden hol a lábam kezeit arcom a kezem anyira fáj esténként hogy vizesruházom de a vérnyomásom jó 112/70 mondjuk az átlagomhoz kicsit magasabb 95/60 szokott lenni általában.
2016. ápr. 7. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Fehérje lehet felfázástól is benne. Nekem 2 keresztes volt a vizeletem volt benne fehérje. Kontrollnál már se baci, se fehérje nem volt benne.

A vizesedés sajnos normális.

Amíg jó a vérnyomásod, akkor rendben van. Azért méregesd néha. Hány hetes vagy? Nekem a 3. trimeszterre (vagy 2. végefele nem emlékszem) egy kicsit magasabb lett a vérnyomásom bár pontosan nem tudom mikor, 24-30 hét között kb. Elvileg ez is normális, nekem 100/60-ról lett 120/70 körüli, én nem vizesedtem.

Egyébként ha 30-al magasabb lenne az megint nem jó már, toxémiára utalhat, addig meg nincs gond.

2016. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én toxaemiàs voltam.

180-as lett a120-as vérnyomàsom.

2016. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Én is toxémiás voltam, de nekem a vérnyomáson 180/110 volt akkor már. Estére vizesedsz be, vagy reggel mikor felkelsz akkor is nagyon vizes vagy?
2016. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,31 hetes kismama vagyok kb 2 hete jelentkezett mindig vizes vagyok a lábam nem is bánt anyira mert nem fáj hanem a kezeim vizesruházni kell este hogy alufni tudjak anyirra fáj,meg napközben is zsibbadnak😕
2016. ápr. 8. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!